Brak Vista Ultimate Extras

Witam,

kupiłem dzis vistę ultimate PL, zainstlaowalem bez problemu, jednak zdziwiło mnie, że po instalacji sterowników od modemu, i odpaleniu internetu system nie ściągnął żadnych aktualizacji.

Tak więc ręcznie sprawdizłem toto, no i faktycznie, ile razy bym nie klikał, windows update nie widiz zadnych aktualek, oraz go ważniejsze - windows extrasów nie ma ;/ (zależy mi głównie na dreamscene)

Nie mam tez jak zainstalowac angielskiej wersji systemu(pakietu językowego) gdzy windwos update NIC nie widzi do zainstlaowania.

Poradźcie, co zrobic? ;/

Dziwne. Normalnie w wersji PL powienieś mieć dwa dodatki w Ultimate Extras. Może coś nie tak z ustawieniami sieciowymi?

Z aktualizacjami czasami jest problem trzeba kilka godzin, dni odczekać zanim załapie aktualizacje. Większość Extras jest dla angielskiej wersji. Do-instaluj pakiet języka angielskiego i zmień na angielski. Powinieneś mieć dostęp wtedy do kilku Extras.

Borut ale on nawet nie ma dostepne opcji zainstalowania 15opcjonalnych nakladek jezykowych :wink:

Polecam poczekac kilka dni albo sprawdzic czy byc moze cos blokuje Windows Update.Chcoiaz to bardzo dziwny przypadek :wink:

Aha. To nic ci nie pozostaje jak napisać maila lub zadzwonić do Microsoftu jeżeli to jest wersja Box. Jak masz wersje OEM to musisz szukać rozwiązania sam na forum. Jak coś znajdę to odpisze.

hmmm, no pracuję dzis na kompie pare godzin i jakoś extras-y się nie zgłaszają ;/

Zainstalowałem triala Offica 2007, i windows update ubudził się, że są aktualizacje dla offica :|, windows pozostaje “uaktualniony”

Mam OEM-owa wersję, więc suppro MS mnie omija chyba ;p

Sprawdz everestem ->zabezpieczenia->aktualizacje systemu windows. mozliwe ze juz ma pobrane aktualki :wink:

ale mimo wszystko powinno byc 15opcjonalnych i Ultimate extras…