Brak wakacji

mój problem polega na tym że wakacje zaczynają mi się 19 lipca …

do tego czasu w psychiatryku skończę z powodu 1 nuda 2 jak pomyśle że moi kumple z polski już mają wolne to od zmysłów odchodzę

jakieś propozycje żeby utrzymać cenne zdrowie psychiczne??

udzielaj się na forum i na SB :smiley:

albo zacznij coś czytać… np. nauka c++, tutki do gimpa lub ps :smiley:

albo rób to i to :smiley: i nie licz czasu :stuck_out_tongue: jak nie liczysz to szybciej przemija :stuck_out_tongue:

Dziewczyny, randki itd.

Uczyć się ?

Przede wszystkim.

wszystkich oprócz nauki używam i tylko dzięki temu jeszcze nie sfiksowałem a co do nauki komu chcę się uczyć tuż przed końcem roku?

Na pewno nie mi. :smiley: Współczuje że wy tam wakacji nie macie. A co do nudy to znajdź sobie dziewczynę POLKĘ. Podobno najładniejsze :smiley: . Jeśli jeszcze nie masz. Bądź jak Wiedźmin :smiley:

mam dziewczynę niestety nie Polkę ( Rosjanka)

a co do bycia jak Wiedźmin to dobry pomysł :lol:

Ta xD Bedzie szedl moher a ty " AA gin strzygo " Ciach ciach srebrnym mieczem xD

:hahaha: :hahaha: :hahaha: genialne tylko skąd ja kasę na srebrny miecz skombinuje?? hmmmm kompa opchnę :lol:

może sprzedaj książki? przecież i tak już koniec roku :twisted:

tu w angoli szkoła mi książki zapewnia i na koniec roku je zwracamy nic nie płacimy nawet zeszyty dostajemy :lol:

może kup jakiś scyzoryk i stjuninguj go na miecz :smiley: trochę blachy, gwoździ i gotowe :smiley:

tylko jubilera obrabuje bo stalowym na mohery to nie ma szans :lol: może znak igni pomoże bo moher łatwo palny jest :stuck_out_tongue:

Wiesz co… Mój brat kupił prosto kątną “katanę” za 20 zł. Kupić taką naostrzyć do spawać kawałek metalu, posrebrzyć, i opluć aby dostał super mocy. :smiley: Tak dobrze przygotowany miecz włożyć do lodówki na 20 min. Po wyjęciu przetestować na swojej głowie. Jeśli się walniesz zaczynasz od początku, jeśli nie to ślina nadała mu magicznej mocy.

Prawa autorskie zastrzeżone. Made by Corin.

normalnie sami kowale i płatnerzy na forum a ja myślałem że to forum komputerowe :stuck_out_tongue:

Corin dobry pomysł tylko jakoś nie jestem przekonany do testów na sobie myślę że ktoś w pobliżu się znajdzie na kim można testy przeprowadzić

i jeden problem w angoli nie można nosić noży o ostrzu dłuższym niż 5 cm więc z mieczem będzie ciężko :?

Poczytaj fantastykę naukową (tą dobrą) - najlepszy urlop od rzeczywistości. Może być też fantasy albo horror, to chociaż mentalnie czymś ostrym powywijasz :wink: .

czytam fantastykę wiedźmina przerobiłem z 3 razy (wszystkie książki) Conana też czytałem i pana lodowego ogrodu , i o czym marzą psyborgi

magdalena1999 możesz zapodać jakąś ciekawą pozycje z fantastyki :lol:

Zostawcie tzw. mohery w spokoju. the.witcher , wstydź się! Co na to Twoja babcia?

moja babcia nie jest moherem słucha radia Z a za rydzykiem nie przepada :stuck_out_tongue: