Brak wejścia zasilania w laptopie

trafił do mnie laptop, który wrócił z serwisu i tak go przegląda i brakuje w nim wejścia zasilania, w serwisie musieli je wykręcić lub coś. Bateria jest rozładowana i nie mogę nic sprawdzić. Jaki macie pomysł aby coś zrobić? Laptop Benq Joybook R55 series. W domu mam laptopy Toshiby i Optimusa, więc baterie nie pasują.

ja bym poszedł do tego serwisu i wytłumaczył im w czym rzecz.

si@tk@rz , niby jakim cudem nie ma gniazda, zakleili je zalali żywicą, czy co ??

Zrób fotkę i zaprezentuj ją na forum.

Hahahahahahahaha. Lewy bok na samym końcu taka dziórka :shock:

Na zdjęciu poniżej widać wyraźnie gdzie należy podłączyć końcówkę kabla z zasilacza.

http://www.notebookcheck.net/uploads/pi … all_05.jpg

Jeśli faktycznie serwis wylutował z płyty głównej gniazdo zasilania to mogło tak być jedynie w przypadku, gdy klient rezygnuje z naprawy a samo gniazdo jest fizycznie uszkodzone i nie ma sensu go ponownie wlutowywać.

:roll:

przecież nie podłączałem zasilania pod firewire:)

Najprawdopodobniej serwis wylutował zasilanie i nie mogę w żaden sposób sprawdzić lapka, ponieważ nie mam drugiej takiej samej baterii czy laptopa żeby ją podładować. Po prostu trzeba się udać do serwisu gdzie go robili żeby wyjaśnili dlaczego brakuje gniazda.

Jaki miałeś problem z tym laptopem, że wylądował w serwisie?

:roll:

laptop do mnie trafił żeby go zobaczyć czy coś da się z nim zrobić, szczegółów dlaczego zaniesiono go do serwisu nie znam, wiem że tam poinformowano klienta że padła płyta główna