Brak wi-fi iPhone4

Mam neostrade, posiadam od 3 lat prywatny router TP-LINK TD-W8901G. Mój problem polega na tym, że laptop Asus łączy się z siecią wi-fi bez najmniejszego problemu. Telefon siostry Samsung Galaxy S4 Mini od czasu do czasu się łączy, zaś iPhone 4 który kupiłem używany parę dni temu wcale nie chce się połączyć, czy wpisuje prawidłowe hasło czy też nie zawsze wyskakuje informacja: ,Nie można połączyć się z siecią ,TPL" " Jak wejdę w nim w informacje o tej sieci mojej( z wyszukaniem nie ma problemu) to wszystkie miejsca są puste wrzucam screen. Co więcej iphone próbowałem u znajomych na dwóch różnych routerach i tam łączył się bez problemu. Co może być przyczyną? Nie pomaga przywracanie routera do ustawień fabrycznych, nie ma żadnych efektów. Dodaję także screen ustwawień sieci wi fi.

Pozdrawiam post-252973-0-89589400-1442861740_thumb.post-252973-0-00986200-1442861758_thumb.

 

Czy na routerze masz opcję ustawienia daty/czasu i jest poprawna?

Bo iphone używa AES A NIE TKIP ZMIEN NA AES.

hmm możesz mieć rację, mam u siebie ustawione aes/tkip ale dopiero teraz doczytałem że ten wybór dopuszcza oba standardy a nie je miksuje.

Na routerze była zła strefa czasowa, poprawiłem i zresetowałem router, nic nie pomogło. Jak zmieniłem tylko na AES to nie działało wi fi na laptopie, a w telefonie też bez zmian.