Brak widoku ukrytych plików w IE

Jakiś czas temu wdarł mi się jakiś wirus na kompa. Po skanowiu gruntownym systemu wirus został usunięty, lecz pozostawił szkody. Np dwukrotne kliknięcie ikony dysku w oknie Mój komputer powoduje wygenerowanie okienka by wybrać aplikację otwierającą, z drzewka folderów można wejść normalnie. Kolejny problem to to błędy z okienkiem Opcje folderów, mianowice Ustawienie takich opcji jak pokaż ukryte pliki, czy odznaczenie Ukryj chronione pliki systemowe nic nie daje, nie jest to aż takie ważne bo korzystam z TotalCommander i tam wszystko widać, lecz odkąd mam komórkę N70 to musze korzystać z Explorera i tu odczuwam pewne braki. Czy można to jakoś naprawić czy windowsa trzeba od nowa instalować. Miałem kiedyś podobny problem z innym wirusem lecz on mi poblokował prawie wszystko i kilka rzeczy udało się odblokować z gpedit.msc.

Pozdrawiam.

Chyba wiem o co chodzi. Ja miałem to samo. a naprawa polega na usunięci jednego pliku lub więcej w zależności ile jest partycji.

Jednak dowcip polega na tym że jest on ukryty. widać go z comandera ale po usunięci pojawia się zaraz.

:slight_smile:

Dzieki lecz nie potrzebuje wiedzieć jak usunąć plik bo antywirus już wszystkiew jego kopie mi usuną lecz tylko jak powrócić z ustawieniami do chwili z przed ataku. Bym widział w oknie explorera pliki ukryte i systemowe.

Pozdrawiam.

Czy nie możesz zobaczyć plików ukrytych? Próbujesz zmienić na widoczny i nic zmienia na niewidoczny.

Jeżeli tak to jest chyba tak jak mówię bo ja skanowałem kilkoma programami antivirus i nic.

Polecam się skontaktować na gg i może rozwiążemy problem.