Brak wsparcia dla pełnej wersji programu BID

Brak wsparcia dla pełnej wersji programu Bulk Image Downloader.

Jeszcze kiedyś otrzymywałem pomoc dla tego programu. Teraz to twórca programu nawet nie raczy odpisać. Pisałem już wielokrotnie o pomoc ale nie otrzymałem żadnej pomocy:

Dotyczy wsparcia dla stron , których Bulk Image Downloader jeszcze nie obsługuje oraz aktualizacji "przestarzałych regularnych wyrażeń, których nie da się zmienić !!

Porobili wiele hostów dla uploadu obrazków, że coraz więcej nie działa z Bulk Image Downloader.

Nie wiem czy ktoś zna sie na tego typu programie i co najważniejsze “Regularne wyrażenia” w skrócie REGEX.

Nie po to co roku wykupuje aktualizacje, żeby autor programu nie pomagał użytkownikom. Widzę, że są od czasu do czasu aktualizacje ale moje prośby i próby nawiązania pomocy nie jest uwzględniane. Totalna porażka! !!

Obecnie mam najnowszy Full Version Bulk image Downloader 4.59.

Napisz deklaracje o zwrot pieniędzy ](*,)

liones11 - nie , ponieważ program przydatny jest także dla innych stron z grafiką…

A wole mieć pełną wersje, która nie ma pewnych limitów…

Nie wiem kto jest mocny w Regex? Może ktoś z programistów?

To czekaj aż zrobią update-a może robią jakiegoś większego update-a :idea:

A napisałeś tego maila po angielsku :?:

Tak oczywiście, że po angielsku.

Słuchaj aktualizacje są np. co miesiąc lub dłużej w zależności czy obecne strony działają (np. czy wykrywa obrazki an stronie, czy pobiera)

Wszelkie problemy sa dostrzegane przez innych uzytkowników oraz składane nowe propozycje dotyczące wsparcie innych stron. Bacznie się przyglądam historii aktualizacji ale mojej jak nie ma , tak nie ma …

Mam dobrego znajomego, ktory zna sie na regex ale z tym programem nie zawsze działa regex , on ma troche inna konfiguracje jak inne programy do pobierania stron …

W zalezności regex może działać lub nie , trzeba wiedzieć jaki wpisac np. Exclude, Include, JavaScript albo “Przekierowania(np. omijanie reklam itp.)” oraz “Multipage” czyli bardziej trudniej…