Brak wspólpracy płyty głownej z karta graficzną

Witam! Do płyty głównej AsRock P4i45GV zamontowałem kartę graficzną AGP Ati Radeon HD 4650.Komputer ruszył,piknął jeden raz krótko i tyle.Wentylatory chodzą a na ekranie czarno.Nawet POST się nie pokazuje.Płyta ma kartę graficzna zintegrowaną,ale wyłączenie jej nic nie daje.Identycznie płyta reaguje na windowsie XP jak na windows 7.Zmieniam karty graficzne w gnieździe AGP na inne,system startuje normalnie.Nie pomaga odinstalowanie ani przeinstalowanie sterowników.Reset BIOS nie przynosi zmian.Zmiana pamięci i rozruch na minimum obciążenia komputera też niczego nie zmienia. Zasilacz Delta wydaje się mieć wystarczającą moc,bo po podłączeniu karty graficznej Ati Radeon HD 4650 do innej płyty Asrock PE Pro komputer pracuje prawidłowo.Poza wymienionymi składnikami w kompie jest jeszcze 2 GB pamięci, procesor pentium 4- 2,8GHz,napędy i dwa dyski twarde 80 i 160 GB.

Może ktoś spotkał się z takim zjawiskiem,a może ta płyta główna nie obsługuje takiej karty.Za każdą rozsądną radę i informację z góry serdecznie dziękuję.

Możesz sprawdzić na lepszym zasilaczu?

Nie mam akurat silniejszego zasilacza pod ręką.Ale płyty P4i45GV i PE Pro maja prawie identyczne zapotrzebowanie,a na PE Pro karta śmiga.Mój ma 350 W.

No jeśli karta działa na innym kompie a u Ciebie gniazdo agp też działa pod innymi kartami to obstawiam słaby zasilacz.

Odpal kompa na minimalnej konfiguracji(zostaw jedną kość ram, po odłączaj zbędne napędy i dyski oraz karty rozszerzeń, zostawiając tylko grafe).

Obyś miał racje Loookash.Przerabiałem rozruch na minimalnej konfiguracji,niestety brak efektów.Wyczytałem w instrukcji,że te płyty nie obsługują kart graficznych Ati 9600/9550.Niestety kiedy produkowano te płyty nie było kart Ati HD 4650 i podejrzewam,że mam pecha i ta karta nie jest obsługiwana przez płytę.Oczywiście postaram się sprawdzić na silniejszym zasilaczu,jak tylko będę mieć do takiego dostęp.Dzięki za zainteresowanie.