Brak wyswietlania obrazków w IE10


(izok1980) #1

Witam czy miałby ktoś rade na nie wyświetlające się obrazki w Internet Explorer 10? w 9 było to samo czy nic nie zostało w tym kierunku udoskonalone?

Przykład:http://zapodaj.net/568df76b8e266.png.html


(Bogdan_G) #2

najedź kursorem na obrazek Wioskowy Głupek i prawym klikiem znajdź otwórz łącze w nowym oknie. mnie ten obrazek też się nie wyświetla. Na otworzonym łączu ukazał się profil z wesołym zielonym… Sprawdź i zobacz. Może Ty nie masz problemu.

http://vpx.pl/image/AZDY


(izok1980) #3

tego zielonego stwora widzę i niecały obrazek z dniem kobiet


(Bogdan_G) #4

Ale to ja zrobiłem screen z forum idg. Te same awatary, co nie wyświetlają się Tobie, to mnie też, ale, jak podałem wyżej, można je oglądać otwierając łącze klikając PPM na awatar.


(izok1980) #5

ok rozumiem wolałbym żeby były już otwarte gdy przeglądam stronę :slight_smile:


(Bogdan_G) #6

Widzisz, to jest stronka http, a inne jest wyświetlanie https. Wszystko zależy od tego, w jakim html wyświetla się grafika, a jaka jest obsługiwana. Poczytaj o html 5. Czasem potrzebny jest jakiś plugin, np silverlight, żeby się pewne animacje wyświetlały. Może zmiana na Firefox pomogłaby Ci, ale to są drobiazgi.


(izok1980) #7

niby drobiazgi ale irytujące w IE8,9 było to samo myślałem ze w 10stce coś się zmieniło a tu nic w ff raczej to nie występowało z tego co pamiętam w google chrome tez się zdarzały takie krzaczki :slight_smile: silverlight mam zainstalowany i adoble flash activeX chyba, że trzeba też zainstalować Adobe shockvawe, ale myślę ,że to nic nie zmieni bo chyba tylko do tych gier online jest.


(Bogdan_G) #8

Mam ie8, mam ie9, bo na dwóch kompach. Są najlżejsze dla systemu, bezpieczne, aktualizowane i potrzebuje ich właśnie windows, nie tylko do update. Drobne mankamenty, to nie problem, bo chrome, firefox i opera, to jakieś ostatnio problematyczne wersje. Mnie ff źle wyświetla cytaty.info, nawet forum DP nie odznacza mi, które posty przeczytane, muszę ponownie wchodzić na stronkę, żeby się przekonać, które pominąłem. Dodatkowe przeglądarki, to dodatkowe pluginy, flashe, pliki tymczasowe, historie przeglądania i foldery w settings. No, ale ie9 mam prawie dwa lata, tak samo ie8, który poprzednio też był dwa lata. Przyspieszyłem łącze o 20%, zredukowałem ograniczenie pobierania i oglądam filmy, przeglądam i gram.