Brak wyświetlania stron w Internecie

Od jakiegoś czasu mam problem z wyświetlaniem niektórych stron internetowych.

Tutaj jest screen tej strony: http://imageshack.us/photo/my-images/40 … rrort.jpg/

Czy problem tkwi w przeglądarce (jest to IE8), którą należy zaktualizować (jak to zrobić), czy też wina jest po stronie serwera? A może trzeba zainstalować inną przeglądarkę np. Chrome oraz korzystać z pełnej wersji programu antywirusowego- ja używam Avasta Free Antivirus?

Podaj log OTL + Extras.

Na moje oko to jest problem z interpretowaniem skryptów na stronie. Zainstaluj sobie ie9 + wszystkie łatki z Windows Update i problem powinien zniknąć. Jeżeli nie musisz korzystać z IE to lepiej przesiądź się na Firefox 12.

Cóż, pewnie masz rację - aktualizacja do IE9 + wszystkie łatki bo docierają do mnie słuchy o

" dziurawej " przeglądarce. A jak np. sprawdzić czy jakiś niechciany dodatek nie powoduje problemu?

Narzędzia -> zarządzaj dodatkami -> wszystkie dodatki. Tutaj zobaczysz wszystkie dodatki i będziesz mógł zdecydować, który dodatek wyłączyć bądź usunąć, natomiast zdecydowanie nie polecam jakiejkolwiek przeglądarki IE o ile nie jest konieczne korzystanie z niej. Bardziej dziurawej przeglądarki chyba nie ma. Po 1 dniu korzystania trzeba usuwać z komputera przynajmniej kilka niebezpiecznych plików, które gdzieś w niewyjaśnionych okolicznościach pobrały się. To już nie jest nawet kwestia wersji po prostu ten typ tak ma.

Dodane wtorek, 8 maja 2012, 01:34

Narzędzia -> zarządzaj dodatkami -> wszystkie dodatki. Tutaj zobaczysz wszystkie dodatki i będziesz mógł zdecydować, który dodatek wyłączyć bądź usunąć, natomiast zdecydowanie nie polecam jakiejkolwiek przeglądarki IE o ile nie jest konieczne korzystanie z niej. Bardziej dziurawej przeglądarki chyba nie ma. Po 1 dniu korzystania trzeba usuwać z komputera przynajmniej kilka niebezpiecznych plików, które gdzieś w niewyjaśnionych okolicznościach pobrały się. To już nie jest nawet kwestia wersji po prostu ten typ tak ma.