Brak zainstalowanego urządzenia wyjścia audio

Witam.Otóż dxwięk na moim komputerze przestał nagle działać.Jestem zielony w tych tematach takze,niie mam  pojęcia dlaczego tak sie stało i jak to można naprawić.Objawem jest np czerwony “x” w prawym dolnym rogu ekranu na ikonce dotyczacej dzwieku.A także opcjach dźwięku w zakładce “odtwarzanie” znajduje sie informacja “Nie zainstalowano żadnych urządzen audio”.Czy da się wogóle coś z tym zrobić,czy może trzeba ściągnąć jakieś sterowniki,jeśli tak to jakie??

 

Dane komputera:

Nazwa płyty głównej  Gigabyte GA-M55S-S3 v2  (2 PCI, 4 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Mikroukład płyty głównej  nVIDIA nForce 550, AMD Hammer

Karta dźwiękowa  Kontroler zgodny ze standardem High Definition Audio [10DE-0BEB] [NoDB]

Typ procesora  DualCore AMD Athlon 64 X2, 2000 MHz (10 x 200) 3800+

Typ komputera  ACPI x64-based PC

System operacyjny  Microsoft Windows 7 Professional

 

Problem z dźwiękiem , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-m55s-s3_20/download/

Tu masz tylko nie wiem ilu bitowy masz system wybierz odpowiedni

W moim komputerz Prawy przycisk myszy właściwości i na tablicy zobaczysz czy 32 czy 64

Zainstalowałem ten sterownik,najpierw deinstalacja później instalacja,restarty i problem wciąż nie zniknął

A i jeszcze z Panelu sterowania w dziale “sprzet i dźwięki” zniknął Menedżer Realtek HD Audio,z tego co sobie przypominam przed tym problemem jeszcze był…