Brak zapisów i dźwięku

Czes

Problem Nr.1:W max payne po zainstalowaniu na windows 7 32i 64 bity nie ma dźwieku muzyki w głównym menu oraz przy opowiadaniu na komiksie oraz filmach.

Problem Nr.2: Formatowałem tylko partycje C:\ i teraz nie wiem skąd mogę odzyskać zapisy gry?Filmy które zapisywałem mam.

xsumekx , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Jeśli masz kartę dźwiękową Sound Blaster X-FI lub Audigy 2, to użyj programu Alchemy. Jeśli twoja karta dźwiękowa jest wbudowana (lub inna niż ww.) to musisz użyć bardziej nieoficjalnych metod o których na tym forum nie wolno mówić. A zapisy są przechowywane najczęściej w dokumentach na dysku C:\ więc jeśli nie zabezpieczyłeś zawartości katalogu dokumenty to zapisy przepadły.

no do gta iv nie ma w moje dokumenty(przed formatem nie było)

A na prywatną wiadomość możesz mi o tych metodach napisac?

xsumekx , Ty to uważasz za konkretnie nazwany temat? Spróbuj jeszcze raz.

Cóż nie muszę. Mogę podać ci linka z wyszukiwania z google: http://www.google.pl/search?q=max+payne … tartPage=1 . Któryś z linków prowadzi do rozwiązania. Szukaj u góry strony :D.

dzięki dźwięk działa

To się nazywa mowa ezopowa. Jak nie wiesz co to, to zapytaj dziadków, albo rodziców. Swoją drogą to już zaczyna być przesada, że nie mogę wprost powiedzieć co masz zainstalować bo to wbrew licencji użytkownika…