Brak zapisu w wordzie

Mam problem z wordem 2007. W sytuacji kiedy chce zapisać jakiś plik naciskając “zapisz” lub “zapisz jako” nie wyskakuje nic tylko słychać dźwięk erroru windowsa. Zauważyłem też coś dziwnego z funkcją drukowania. Mianowicie odpala się, ale gdy naciskam “właściwości” w drukowaniu nic nie pojawia się (często je włączałem żeby robić druk w wersji roboczej). Mam cały pakiet office. Np. z power pointem problem taki nie wyskakuje. Mam windowsa XP serive pack 3, i avasta. Proszę o pomoc, jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej!

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Możliwe że jakaś część pakietu uległa awarii. Aktualizowałeś pakiet lub na nowo go instalowałeś ?

Jestem właśnie w trakcie odinstalowywania. dam znać jak zainstaluje od nowa

Dodane 23.11.2013 (So) 14:42

Nic nie pomogła reinstalacja. Jakieś inne pomysły?

Coś tu jest dziwnego kiedy piszę zwykły tekst to nie chce się nic zapisać (normalnie naciskając “x” powinien wystąpić dźwięk systemowy i zapytanie czy zapisać- u mnie występuje sam dźwięk i plik się nie zapisuje). To w sytuacji kiedy w dokumencie jest coś napisane, a np jak wstawię coś przez funkcję “wstaw” miedzy innymi kalendarz to normalnie mogę zapisywać i wszystko i właściwości drukowania też się włączają. Co to może być?

Masz ustawione język klawiatury tylko na polski programisty? Coś to jak błędy skrótów klawiaturowych, a podejrzenie spada na ustawienia, potem klawiaturę.