Brakujące animacje na stronach WWW

Na wszelkich stronach brakuje mi animacji (choćby tu, przy pisaniu tematu brakuje mi emotikonów a nad szukaj mam wielki szary prostokąt z napisem Baner pośrodku. ) Zamiast tych pojawia się napis animowany obrazek lub żadziej Banner.

Na pewnej stronie brakuje całego animowanego panelu i góry strony ale nie zostały niczym zastąpione w przeglądarce. Dodatkowo Na YouTubie nie odtwarzają się filmiki a pojawai się tekst:

Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.

Problem występuje we wszystkich przeglądarkach (IE, Opera, FF)

Flasha instalowałem już 3 razy jave mam w dwóch wersjach (5 oraz 6)

Nie wiem co robić a po 3 krotnym reinstalu Systemu nie mam ochoty niczego spaprać.

a jakie programy instalujesz ?! antiviry, firewolle, ipt ??!

zainstaluj http://www.adobe.com/shockwave/download … kwaveFlash powinno zadziałać

Odinstaluj firewall, którego w tej chwili używasz i włącz wbudowaną w Windows (XP SP2 lub Vistę) Zaporę systemu Windows. Działa bardzo dobrze i skutecznie natomiast nie powoduje takich problemów.

A jeżeli nie i jeżeli koniecznie chcesz używać jakichś super-hiper wypasionych kombajnów w stylu Kaspersky Internet Suite albo Zone Alarm - to na litość boską zajrzyj choć na moment do konfiguracji tego programu i wyłącz opcje odpowiedzialne za filtrowanie reklam na stronach WWW. A dopiero potem reinstaluj system :wink:

Dziękuje za pomoc. problem rozwiązany.