Brakujące pliki w WinXP Pro

Niewiem jak, niewiem kiedy

znikły mi pliki, brakuje bibliotek…

Czy mogę skorzystać z jakiejś szybkiej metody uzupełnienia ich, czy pozostaje mi jedunie bootowanie i naprawa windows?

Przywracanie systemu.

Mozesz sprubowac przywracania systemu…chociaz nie wiem czy to pomoze;)

Hehe… ja to potrafię “zdenerwować” człowieka :smiley: Sorry, Piotrek_Pinio123. Umówmy się, że nie ma mojego postu :wink:

Ja proponuje zrobić obraz GHOSTEm i jak coś się XXX

To smiało można przywrócić system

A co do przywracania systemu tym windosowkim programem

szkoda gadać potem są XXX podczas przywracania.


Asterisk :smiley:

Jak znikły to przede wszystkim jakie?? :?

przecież pisałem: kilka bibliotek i prę exeków. Brakuje np. narzędzia do defragmentacji, albo wyszukiwarki plików. Naprawdę nie wiem, jak mogły zginąć! Ale mam podejrzenia, co do mojego młodszego brata…

Chodziło mi o konkrety a nie pare i pare. :smiley:

Ja bym w takim razie zrobił reinstalkę. :smiley:

Miałem taki zamiar, ale mam nóstwo dokumentów na kompie (4GB), i szkoda by mi było… Od razu piszę że to forum z legalnym oprogramowaniem, więc nie mogę zrobić kopii Norton Ghostem. Chciałby raczej znaleźć jakiś sposób na uzupełnienie tyvh plików (poza ściągniem ich od kumpli).

Jeśli brakuje plików systemowych, to wystarczy

uruchomić z wiersza polecenia komendę

sfc/scannow.

W napędzie CD-ROM musi znajdować się oryginalna

płyta instalacyjna WINXPPro. Zostaną uzupełnione wszystkie

brakujące pliki w ukrytym folderze systemowym dllcache.

_ Potrzebuje pomocy .W windowsie xp wystempuje błąd a co za tym przechodzi to to że mi komputer restaruje i tak jest co chwile ipotrzebuje wesZej pomocy wie ktoś jak się tego pozbyć pozdrawiam kicu _

I można jakoś jeszcze odzyskac dane po sformatowaniu systemy a jest to na systemie windows xp profefional wie ktoś ??

Danych nie da się odzyskać po formatowaniu, ale lepiej powiedcie, jak przeprowadzić formatowanie z cd romu instalacyjnego winxp!

Kiedyś to robiłem, ale teraz juz nie pamietam gdzie to bylo!

Po pierwsze można odzyskać dane “po formacie”. Wystarczy poszukać na tym forum wzmianek o tym. Po drugie, o ile dobrze rozumuję, to z poziomu CD-ROMu, to znaczy jak bootojesz komputer z niego… W takim razie zobacz co można robić i jak to zrobić tutaj:

:arrow: http://www.msinfo.pl/KBArticles/30XXXX/307654.htm

Po reinstalce nie stracisz danych. :smiley:

Kos@

Jest masa programów umożliwiających odzyskanie danych

ze sformatowanych dysków. UWAGA: pod warunkiem, że nie

zostały one nadpisane nowymi danymi.

Formatowanie dysku z płyty instalacyjnej można przeprowadzić tylko przed świeżą instalacją systemu.

Widzę, że nie do końca wiesz co robisz. Może zadzwoń

po jakiś serwis albo poproś oblatanego kumpla. :smiley:

Hmmm… :roll: Nie to, żebym powątpiewał w Twoją wiedzę, ale mam wrażenie, że nie tylko… Bo na przykład ja sobie zażyczę po świeżej instalacji, ale przed świeżą instalacją :lol: I co teraz… Nie mogę :?: Bo chcę na dobrą sprawę zrobić po świeżej instalacji… :wink: Z resztą wiele wyjaśnia link, który “zapodałem” wyżej - juz na poprzedniej stronie. A co jak w ogóle nie chcę instalowac systemu… To już w ogóle klops z tego wynika :stuck_out_tongue:

Jak to po formacie nie stracę danych? Przecież format to format…

A wędrowałem dziśaj troszke po instalatorze i wpadłem też na wiersz poleceń, ale zapomniałem hasła admina na kompie, nie wiecie czy da się je skądś wyciągnąć?

Ostatecznym wyjściem byłoby pójście do kumpla z dyskiem i tam zrobić format. :smiley:

Jeżeli to do mnie to ja napisałem po Reinstalce a nie po formacie. :smiley:

Później czytam:

ale jak sformatuję dysk, zainstaluję system to danych nie będzie?