Brakujące sterowniki

Witam mam problem ze sterownikami ,niedawno robiłem formata ponieważ system chodził niestabilnie i powolnie jednak że po formacie nie mogę znaleźć mojej płyty na której miałem nagrane wszystkie sterowniki jakie były potrzebne do poprawnego działania komputera w moim przypadku grania ; ) i chciał bym prosić was o pomoc jednak że nie wiem skąd wziąć informacje o modelu i urządzeniach w moim kompie wiem że sa do tego dwa programy everest i CPU-z więc powiedzcie mi z jakiego programu i jaki raport dokładnie mam dać i co ma się w nim znajdować dodam że chce te sterowniki wgrac po ponownym formacie bo już pokiełbasiłem coś więc chce nagrać sterowniki na płytę Cd i potem formata i mieć już je na płycie pozdrawiam OBW ; )

Podaj model płyty głównej (CPU-Z zakładka Mainboard).

model :M55S-S3

sam model płyty głównej wystarczy ? :?:

Sterowniki do płyty głównej http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-m55s-s3_20/download/

Jak widać wystarczy.

Jaki masz model karty graficznej (AMD czy Nvidia)?

no tak ale prosił bym o pomoc w znalezieniu wszystkich sterowników i w jakiej kolejności je instalowac i czy to ma znaczenie ?

Jaki masz system operacyjny?

win xp profesional dodatek sp3

Na początek instalujesz NVIDIA MCP55 Chipset Driver (include chipset\lan\sata raid driver)

Następnie Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition)

oki to pobieram juz te pliki i wrzucam do folderu ,co teraz?

Musisz zainstalować te sterowniki w takiej kolejności jak podałem.

oki ale jak mówiłem wyżej będę robił formata dopiero instalował wiec nagram sb na płyte i zapisze kolejnosc

Jeśli masz inną partycję to wrzuć na nią sterowniki.

Kwestia jeszcze jaką masz kartę graficzną?

mam teraz zastepcza z starego kompa ale niedługo wymieniam mam teraz NVIDIA GEFORCE 6600 GT

i tu właśnie iałem problem bo gdy zainstalowałem najnowsze sterowniki komp się resetował a gdy zainstalowałem z 1010 r gry nie chodza poprawnie nie gram w jakies wymagajace gry .

a co do karty graficznej mógł byś polecić na jaki model mogę wymienić bo wczensiej miałem 8600 GT i pamiętam że nawet dobrze się sprawdzała jak na gry z np z 2011 r