Brakujący lub uszkodzony pilk WIN XP

mam taki problem jak uruchamiam kompa wyskkuje mi okno

\windows\system32\confing\system\

jak naprawic pisze ze brakuje pliku albo jest uszkodzony bardzo prosze o pomoc co zorbic jak to naprawic moge w dosie ale jak pomózcie mi prosze

a wiesz może jakiego ? :?

Start>>>Uruchom>>>tu wpisujesz : sfc /scannow

koledzy jest tak ja pisze z kompa kolegi a jak włanczam swojego kompa to mi sie nie włancza tylko wyskakuje okno \windows\system32\confing\system\ jest uszkodzony lub usuniety i zeby cos naprawic to włozyc instalacje systemu xp mam profesionakl dac r i w biosuie ale tam sa komendy nie wiem jak naprawic

a jak bym wgrał windowsa na tego starego bez formatowania to były be te pliki co miałęm na pulipice prosze pomózcie mi

Przyczyny.

Błędy pamięci

Błędy dysku

Wymień taśme sygnałową dysku.

Kręcone coś odkręć.

Poczytaj wszystko pisze jak zrobić

.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Musisz zrobić tak jak napisał Damian. Wsadz płytę Windowsa i wpisz to polecenie. :smiley:

ale wstadzic i\xp plytke i dac polecenia wybrac napraw

a jak na stary windows zainstaluje nowego bez formatowania to bede mił te pliki co miałem wtedy na pulpicie co prosze wpisac ta komende dobra ale jak wybrac napraw i ta komencde tak mam windowsa xp

ale ja nie moge sie zalogowac do windowsa tylko w biose dosie jestem tym i wyskkuje bład i nie moge sie zalogowac wic jak mam wpisac

Start>>>Uruchom>>>tu wpisujesz : sfc /scannow

czy tylko sfc /scannow

prosze was pomocy a jak na stray windows nowy dam bede mił te pliki co miałęm na c bez formatowania maiłem waznwe rzeczy na pulpicie

W tym przypadku polecenie sfc nie zadziała.

Trzeba uruchomić konsole i popisać troche.

no włąsnie tam cos w konsoli ale nie znam sie na tym powiccie mi prosze jak zainstaluje nowego win na starego bez formata bed emił te pluiki co miałęm wczesniej co prosze pomózcie

Tylko problem w tym że Mateo sobie nie poradzi. No chyba że jesteś na tyle cierpliwy i wytłumaczysz mu, ale nie w taki sposób jak wyżej. On tego nie rozumie. :smiley:

napiszcie mi czy jak na starego win nowego sdam bez formata bed emił te pliki co miałęm na pulpicie

Opcja naprawy systemu R.

Botujesz kompa z płyty XP jak do nowej instalacji,akceptujesz licencje i przechodzisz na partycje gdzie masz system i opcja naprawy R.

Zostają ustawienia i programy i dane,naprawia się system XP.

Trzeba tylko wgrać poprawki systemowe.

Ale jak Ci ten błąd przy starcie kompa wyskakuje ,brak pliku X to sprawdz to co pisałem, bo będziesz miał powtórki.

UPDATE

Lazikar wszytko ma super opisane w podanym linku tylko czytać.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry94619

witam zrobiłęm juz i komp sie włancza ale to nie wszytsko tera musze podmiena kopią przywracania systemu

trzeba okdkry niewidoczny folder C:\System Volume Information

tam jese jest link jak t ozorbic ale nie daje rady prosze o pomoc juz przy koncó jestem prosze

mam juz dostemp do windowsa ale nie ma danych na pulpicie tych co maiłęm jes ebede musoił robic a jakk tera dam start uruchom sfc /scannow naprawi sie dałem tak no i czekam narazie ma problem z otworzeniem folderu c:\system Volume Information jak go otworze bed emóg prace kontynułowac pomózcie mi to bardzo wazne

W czym problem ,wszystko masz dokładnie opisane.

Warunek czy miałeś włączone przywracanie systemu.

JN prosze napisz mi na gg odezwij sie pomóz mi przebrac przz to bede bardzo wdzieczny taki jestem zły zdenerowany baran ze mnie a tera naprawic nie moge prosze 2366674 odezwij sie pomozes z mi co mam problem z tym Brak praw do pliku lub folderu tylko NTFS

Panel Sterowania>>Wydajność i konserwacja>>Przywracanie systemu. Tam musisz wejść jak chcesz przywracać system. :wink:

no dobrze dam przywracanie ale moge tylko przywrucic na dzis nie moge na inny utknełem w tym opisie juz mi mało zostało nie moge odblokowac tylko folderu jednego jak bym odblokowałm juz by mi jakos poszło

a jak nie sformatuje c i wgram spowrotem na stary stystem nowy to bed emił te dane co miałem na pulpic e wtedy pomózcie mi prosze

Mateo, z każdym twoim postem jest coraz gorzej…Nie wiem czy ktoś Cię zrozumie :? Wybacz,ale za takie pisanie topik może zostać zamknięty.

dajcie mi tylko odp jak na starego syystema dam nowego instauje i nie bede formatował to bede wszytsko miał co

:? :? :? :?

Tak,będziesz wszystko miał. Na wszelki wypadek zrób kopie Moich Dokumentów,bo one mogą polecieć.