Brakujący lub uszkodzony pilk WIN XP

(Meteo17) #1

mam taki problem jak uruchamiam kompa wyskkuje mi okno

\windows\system32\confing\system\

jak naprawic pisze ze brakuje pliku albo jest uszkodzony bardzo prosze o pomoc co zorbic jak to naprawic moge w dosie ale jak pomózcie mi prosze

(Qbek50) #2

a wiesz może jakiego ? :?

(Damian) #3

Start>>>Uruchom>>>tu wpisujesz : sfc /scannow

(Meteo17) #4

koledzy jest tak ja pisze z kompa kolegi a jak włanczam swojego kompa to mi sie nie włancza tylko wyskakuje okno \windows\system32\confing\system\ jest uszkodzony lub usuniety i zeby cos naprawic to włozyc instalacje systemu xp mam profesionakl dac r i w biosuie ale tam sa komendy nie wiem jak naprawic

a jak bym wgrał windowsa na tego starego bez formatowania to były be te pliki co miałęm na pulipice prosze pomózcie mi

(JNJN) #5

Przyczyny.

Błędy pamięci

Błędy dysku

Wymień taśme sygnałową dysku.

Kręcone coś odkręć.

Poczytaj wszystko pisze jak zrobić

.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=14270

(lazikar) #6

Musisz zrobić tak jak napisał Damian. Wsadz płytę Windowsa i wpisz to polecenie. :smiley:

(Meteo17) #7

ale wstadzic i\xp plytke i dac polecenia wybrac napraw

a jak na stary windows zainstaluje nowego bez formatowania to bede mił te pliki co miałem wtedy na pulpicie co prosze wpisac ta komende dobra ale jak wybrac napraw i ta komencde tak mam windowsa xp

ale ja nie moge sie zalogowac do windowsa tylko w biose dosie jestem tym i wyskkuje bład i nie moge sie zalogowac wic jak mam wpisac

Start>>>Uruchom>>>tu wpisujesz : sfc /scannow

czy tylko sfc /scannow

prosze was pomocy a jak na stray windows nowy dam bede mił te pliki co miałęm na c bez formatowania maiłem waznwe rzeczy na pulpicie

(JNJN) #8

W tym przypadku polecenie sfc nie zadziała.

Trzeba uruchomić konsole i popisać troche.

(Meteo17) #9

no włąsnie tam cos w konsoli ale nie znam sie na tym powiccie mi prosze jak zainstaluje nowego win na starego bez formata bed emił te pluiki co miałęm wczesniej co prosze pomózcie

(lazikar) #10

Tylko problem w tym że Mateo sobie nie poradzi. No chyba że jesteś na tyle cierpliwy i wytłumaczysz mu, ale nie w taki sposób jak wyżej. On tego nie rozumie. :smiley:

(Meteo17) #11

napiszcie mi czy jak na starego win nowego sdam bez formata bed emił te pliki co miałęm na pulpicie

(JNJN) #12

Opcja naprawy systemu R.

Botujesz kompa z płyty XP jak do nowej instalacji,akceptujesz licencje i przechodzisz na partycje gdzie masz system i opcja naprawy R.

Zostają ustawienia i programy i dane,naprawia się system XP.

Trzeba tylko wgrać poprawki systemowe.

Ale jak Ci ten błąd przy starcie kompa wyskakuje ,brak pliku X to sprawdz to co pisałem, bo będziesz miał powtórki.

UPDATE

Lazikar wszytko ma super opisane w podanym linku tylko czytać.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... entry94619

(Meteo17) #13

witam zrobiłęm juz i komp sie włancza ale to nie wszytsko tera musze podmiena kopią przywracania systemu

trzeba okdkry niewidoczny folder C:\System Volume Information

tam jese jest link jak t ozorbic ale nie daje rady prosze o pomoc juz przy koncó jestem prosze

mam juz dostemp do windowsa ale nie ma danych na pulpicie tych co maiłęm jes ebede musoił robic a jakk tera dam start uruchom sfc /scannow naprawi sie dałem tak no i czekam narazie ma problem z otworzeniem folderu c:\system Volume Information jak go otworze bed emóg prace kontynułowac pomózcie mi to bardzo wazne

(JNJN) #14

W czym problem ,wszystko masz dokładnie opisane.

Warunek czy miałeś włączone przywracanie systemu.

(Meteo17) #15

JN prosze napisz mi na gg odezwij sie pomóz mi przebrac przz to bede bardzo wdzieczny taki jestem zły zdenerowany baran ze mnie a tera naprawic nie moge prosze 2366674 odezwij sie pomozes z mi co mam problem z tym Brak praw do pliku lub folderu tylko NTFS

(lazikar) #16

Panel Sterowania>>Wydajność i konserwacja>>Przywracanie systemu. Tam musisz wejść jak chcesz przywracać system. :wink:

(Meteo17) #17

no dobrze dam przywracanie ale moge tylko przywrucic na dzis nie moge na inny utknełem w tym opisie juz mi mało zostało nie moge odblokowac tylko folderu jednego jak bym odblokowałm juz by mi jakos poszło

a jak nie sformatuje c i wgram spowrotem na stary stystem nowy to bed emił te dane co miałem na pulpic e wtedy pomózcie mi prosze

(Damian) #18

Mateo, z każdym twoim postem jest coraz gorzej...Nie wiem czy ktoś Cię zrozumie :? Wybacz,ale za takie pisanie topik może zostać zamknięty.

(Meteo17) #19

dajcie mi tylko odp jak na starego syystema dam nowego instauje i nie bede formatował to bede wszytsko miał co

(Damian) #20

:? :? :? :?

Tak,będziesz wszystko miał. Na wszelki wypadek zrób kopie Moich Dokumentów,bo one mogą polecieć.