Brakuje mocy?

Witam.

Mój kumpel kupił sobie taki sprzęt:

procek : e6300

drr:1gb (nie wiem jakie ale jakies no name pewnie bo komp kupowany w sklepie)

Mobo:jakiś Asus nie pamiętam całej nazwy.

Graficzna:7300 Gs 256

I pozyczyłem mu gierke Age of Empires.Ustawiliśmy wysokie ustawienia i jest taki jakis obraz spowolniony co na takim sprzęcie nie powinno mieć miejsca.

Ta gierka u mnie na :

Pentium 4 2,5 Ghz

1gb ddr

Radek x800gto

działa o wiele lepiej.Dodam ze stery do graficznej sa zainstalowanie itp.Tylko nie pamietam która wersja a tak a propo stery z którym numerkiem sa najlepsze do tej graficznej?

Z góry dziękuje i POZDRAWIAM :))

Karta jest słaba GS 4 protki, pamięci zapewne ddr 1/2, i szyna 64 bit, dał się złapać na kartę z 256 Mb, i proc c2d.

A i zapomniałem napisać ze komp chwyta ta grafe jako graficzna z 512 ddr.A jak sprawdzali konfiguracje kompa wypisana jescze przed zakupem to pisało ze z 256.i z tego co pamietam w wypisie konfiguracjii kompa przed zakupem pisało ze karta ma szyne 256 bit.;/.Dzisiaj jeszcze pojde do tego kumpla i pokombinujemy cos.

edpal everesta i zobacz ty no dobrze co to za grafa, czy cie w banie nie zrobili - bo na to wygląda

No to niezły ■■■■ kupił karta z TC, ta szyna 256 bit to zapewne gpu, producenci ukrywają takie informacje.

podobna

http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=2 … Asu256+BOX

No krótko mowiac zrobili go w bambuko bo zainstalowalismy call of duty 2 i tez słabiutko chodziło.

Dał się zrobić, zasilacz też pewnie wstawili pierwszej jakości.

no jak to w hipermarketach.Pewnie jakis no name 500 W a potrafi wygenerowac 350w

żeby, a na dodatek nie trzyma napięc.

tu jest pies pogrzebany, weź od siebie grafę i zobacz różnicę, oczywiście przeinstaluj stery do grafy.

Nic tylko wymieniać grafę na coś “normalnego” i zasilacz oczywiście.

niestety nie wezme bo ja mam radka x800gto na AGP a on ma PCI-E.