Brakuje wbudowanego de-instalatora w CIS

(arapo) #1

Witam!

Czy ktoś z was miał taki przypadek lub wie jak wybrnąć z takiej sytuacji. Po zezwoleniu na aktualizację do najnowszej wersji Comodo Internet Security 8,2 zauważyłem, że w Panelu sterowania > Programy > Odinstaluj program -nie ma Comodo CIS- tym samym nie mam możliwości go normalnie odinstalować. 

Również w folderze C:\Program Files\Comodo -nie żadnego pliku typu> unins000.exe, lub uninstall.exe -do wywołania deinstalacji.

Mam na kompie zainstalowany IObit Uninstaller ale on też nie wykazuje Comodo w programach

Comodo-funkcjonuje normalnie bez zakłóceń.

Jak można czy w ogóle jest możliwe pobranie brakującego deinstalatora do CIS-a lub w inny sposób dokonać usunięcia -gdy będzie taka potrzeba?

Będę wdzięczny za podpowiedź lub informację. 

Pozdrawiam arapo...

(Drobok) #2

Możesz spróbować tym: https://forums.comodo.com/install-setup-configuration-faq-cis-b141.0/-t71897.0.html

Ew otl, frst czy inny soft uniwersalny :slight_smile:

(Bogdan_G) #3

Sprawdź, czy masz cis w rejestrze: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\

Gdyby był, to w wartości UninstallString jest podana ścieżka deinstalacyjna.

(arapo) #4

Dzięki -drobek za odpowiedź, ale autor programu Comodo Uninstallera zaleca go po użyciu wbudowanego de-instalatora do czyszczenia resztek ponadto ten program nie był rozwijany już od 2013 r. i nie wiadomo czy do najnowszego CIS można używać.