Bramka Kuszczaka

ma ktos link do bramki jaka puscil Kuszczak(troche szkoda chlopaka dlugo sie nie pozbiera:()

To jest chyba to

http://www.smog.pl/wideo/747/wpadka_kus … _kolumbia/

Tylko nie jestem pewien bo w sQL siedze i tutaj nic prawie nie działa O_o

prosze bardzo:

http://www.youtube.com/watch?v=KJfW3hrzAz8

Ja pobrać ten film z tych stronek na dysk twardy ??

troche OT ale ta bramka to byla komiczna kuszczaka to do cyrku :wink: buhehehe … takiej bramki to nawet BARTEZ nie puscil :mrgreen:

FRANEK RuleZZZ 8)

Ale za to jaki wykop mial bramkarz Kolumbii :smiley:

Cholera!

I teraz się będziecie śmiać z naszego, mam nadzieje, że podstawowego bramkarza?!

Trochę poszanowania…!

hehe fajnie zrealizowane jest tutaj :slight_smile:

ale jakby nie bylo to oni REPREZENTUJĄ nasz kraj :stuck_out_tongue:

ciekawe co pokaza na mistrzostwach

Co by nie mówić d… z niego i tyle.

:rofl: :hahaha: :mrgreen: żartujesz tak ?? po tej wpadce to chyba tylko cud pozbawi Artura koszulki z numerkiem 1 :smiley:

No, weźcie przestańcie!

  1. błąd i już wszyscy, że jest w chole** słaby!

Dalej mam nadzieję, że będzie podstawowym, a Boruc na rezerwie…

A modzi mówią że kropki niczego nie zmieniają :stuck_out_tongue:

Ale wracając do tematu,to jaka :dupa: widzieliście jak broni w swoim kubie? Ja myśle że to była typowa wpadka i jeśli kibice nie będą mu tego przy każdym meczu wypominać to się podniesie.

PS.Podobna sytucaja była z Dudkiem, kiedy puścił bramkę w meczu z Manchesterem.

Kicior 7 lat grałem jako bramkarz w Piaście Gliwice i wiem jakie konsekwencje nie sie za sobą taki błąd - kolega w juniorach poleciał z drużyny :?

Nie mów mi że nie był w stanie Kuszczak doskoczyć do poprzeczki :!: To jest podstawa :!: Wpadka roku :stuck_out_tongue:

Wielu z was widziało pierwszy raz mecz Kuszczaka(z tych komentarzy na to wychodzi).Jak byście widzieli jego mecze w Premiership i jego kapitalne obrony(jedna nawet została obroną roku) to by wam szczęki opadły :!: to jest jego 1 tak fatalny błąd w poważnej karierze.I nie zdziwcie się jak Janas wystawi go w pierwszej 11.Ja bym tak samo postąpił.Chłopak ma talent, jest młody i wam jeszcze pokarze na co go stać! :wink:

A ja jestem za Arturem ,a 2 to Dudek

3 to Kuszczak :twisted:

Takie blędy to dzieci w 4 klasie podstawówki nie robią ;/

Za takie cos powninien stracic miejsce …

BTW Janas chyba sie upił jak wystawial ten sklad ;/ pozdro dla wielkich nie obecnych … Franka Dudka Kłosa i wielu wielu innych

3majcie sie chlopaki !!

Dokładnie tak.

A ja 13 u siebie w klubie i również wiem, z czym to się je.

Natomiast Dudkowi również się to przytrafiło. Akurat do Kuszczaka mam najmniej pretensji za ten mecz.

z tym się zgadzam :wink: jednak co do tego że był to błąd poważny nikt chyba wątpliwości nie ma :wink:

A teraz tak dla równowagi

http://www.youtube.com/watch?v=o_2Lt2cClFk

Mam nadzieje, że szybko się otrząśnie po tej wpadce i za pare lat zostanie światowej klasy bramkarzem. :slight_smile:

Zgadzam się.

Błąd to był niewątpliwie! Jednak, tak jak powiedział VOIDS , wy chyba jego interwencji nie widzieliście!

Zrobił 1. błąd i wszyscy: “jaki to cienias”, “a nie mówiłem, że Dudka miał wziąść?”, czy też “precz z nim z reprezentacji!”, jak również wiele innych!

I wiele innych takich okazji. To właśnie jest angielska piłka. Wystarczy wspomnieć Dudka i AC Milan :wink: