Bramka

(Szymon651) #1

Czesc.Wiem tematów takich jak ten było multum,ale nic konkretnego nieznalazlem. Szukam bramki sms z ktorej mozna wysylac sms-y bez wczesniejszej rejestracji no i zeby bylo mozna wstawiac najwiecej znaków bo z tych bo z tych bramek które posiadam to za wiele wstawic nie mozna .a na stronie http://www.bramkasms.pl juz limit mi sie wyczerpał :? :shock: :? :shock: :evil: :evil: :evil:

(adam9870) #2

Pewnie chodzi Ci o sieć Orange. Do jednego numeru można wysłać jedeynie 10 sms-ów w tej sieci na dobę (z internetu).

Aby wysyłać SMS-y zainstaluj sobie program eSkiMoS R2 1.80 (szczegóły dotyczące programu masz w opisie):

(Szymon651) #3

NIe chodzi mi o siec PLUS :?

Pisze ze limit zostal wyczerpany,

a te sms-ki z eskimosa to dochodza do odbiorcy ? czy tak niechetnie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(adam9870) #4

W sieci Plus widocznie też są jakieś ograniczenia podobnie jak w sieci Orange.

Nie "testowałem" tego programu więc nie wiem. Poza tym SMS-y można wysyłać z większości komunikatorów internetowych np: Tlen, Gadu-Gadu. :stuck_out_tongue:

(Szymon651) #5

im napewno nie zaufam...

P.S wysłałem sobie sms-ka na moja kome( test programu) i sms doszedł bez problemów :slight_smile: wiec zostane przy eskimosie :stuck_out_tongue: