Brasero brak miejsca na dysku

Witam wszystkich wiem że podobny watek już był ale nie znalazłem tam żadnej odpowiedzi.Chodzi o to że jak chcę nagrać płytę to Brasero pisze mi że mam mało miejsca na płycie gdzie płyta dvd jest pusta a ja do dałem drugi film co raptem daje mi około 1.5Gb a tu pojawia się problem.Jak to naprawić?Z góry dziękuję.

Jaka wersja Brasero?

Sprawdzałeś na innej płycie czy problem również występuje?

Pozdrawiam!

tak sprawdzałem na dwóch płytach później wgrałem sobie k3b wersja 1.91.0 i też był problem nie widział wszystkich filmów na pendraiwie, a wersja brasero 2.30.2.Nie jest to wina pendraiwa bo oglądnąłem z niego wszystkie filmy bez problemu.

W jakim formacie masz film?

Możesz dać zrzut ekranu z błędem?

Pozdrawiam!

Witaj Roobal.

Nie da się chyba zrobić zrzutu ale opisze wszystko jak widać a wiec; jak już wybiorę dwa filmy to pojawia się żółte pole z napisem “Nagrać wybrane pliki na wielu nośnikach” a pod spodem"projekt jest za duży dla tej płyty,nawet z wykorzystaniem opcji nadpalania.“u dołu tego paska jest rameczka"nagraj kilka płyt” pod tym żółtym paskiem jest duża ikona z wybranymi filmami ile czasu trwają.Już na samym dole jest rameczka narysowana mała płyta "płyta pusta DVD_ROM:brak wystarczającej ilości wolnego miejsca"i ikonka z napisem nagraj jest szara taka jak za mgła tak wygląda cała strona.A różne formaty są tych filmów.

Pozdrawiam.

Nie mam pojęcia co może być problemem. Masz możliwość może sprawdzić pod Windowsem czy problem również występuje? Jeśli to nie błąd w Brasero lub K3b, to może nagrywarka nawala lub trzeba zaktualizować firmware.

Pozdrawiam!

Nie koniecznie, najlepiej sprawdzić pod LiveCD, Windowsa z natury wole omijać…

Prędzej LiveUSB, chyba, że kolega ma dwa napędy CD/DVD-ROM :wink:

Pozdrawiam!

Na windowsie wszystko działa nagrywam bez problemu dzięki za pomoc może jak się po bawię to coś przypadkiem się naprawi.Mam jeden naped.

A używałem różnych pendraiwów i z odczytem filmów to nie ma problemów.Wielkie dzięki.

Pozdrawiam!