Brother DCP 195c - niepowodzenie instalacji

Witam. Z racji tego, że nie dziala mi opcja drukowania w odwroconej kolejnosci postanowilem odinstalowac oprogramowanie sprzetu. Jednak przy ponownej instalacji wyskakuje okienko z instalacja sterownikow i przy jednym urzadzeniu pisze niepowodzenie instalacji przez co nie moge przejsc do nastepnego punktu instalacji. Probowalem przez menadzer urzadzen recznie zaktualizowac i dalej to samo - system znalazl sterownik ale nie moze go zainstalowac. Zarowno ze strony brothera, cd jak i windows update. Probowalem czyscic rejestr, uzywac programu dezinstalujacego brother, ale nadal to samo. Czy jest jakis sposob na ten szajs poza reinstalka systemu?? W7 x64

Mam to samo system windows 7 32 bit. Przy instalacji pełnego sterownika razem z oprogramowaniem nie mam opcji przejscia dalej jest napisane podlacz kabel Usb wlacz urzadzenie i czekaj az instalator pozwoli kontynuowac instalacje niestety w tym momencie opcja dalej jest nieaktywna. Reczna zmiana sterownika nic nie dala wykrywa mi dcp-175c i nie mozge zmienic sterownika ktory jest niby cyfrowo podpisany . Jak ktos zna odpowiedz na ten palacy problem z mila checia sie przylacze

U mnie pomógł tylko format.

Wlasnie jestem po formacie i nic dalej nic nie mozna zrobic ale widze ze juz kilka osob ma podobne problemy z tym urzadzeniem. Poleciałem z formatem probowalem wszystkich opcji ze strony Brothera i nic napisalem do Supportu czekam na odpowiedz.

Dodane 18.02.2013 (Pn) 19:33

Wlasnie jestem po formacie i nic nie moge dalej zrobic a jak Ci windows wykryl to urzadzenie??

Podłączyłem drukarkę po komunikacie ze strony instalatora i wszystko zainstalowało się pomyślnie - Brother DCP-195c