Brother DCP J125

Witam,

mam pytanie do użytkowników drukarki Brother DCP J125. Chodzi mi o to czy, gdy drukarka jest podłączona do prądu cały czas i jest wyłączona to wtedy odbywa się proces automatycznego czyszczenia głowicy, czy drukarka musi być włączona (np. tryb uśpienia, gotowości) ? Co ile dni odbywa się ten proces?

Z góry dzięki za odpowiedź

Wszystkie plujki Brothera czyszczą się baaaardzo często i to o durnych godzinach (o północy chociażby). Co ile nie pamiętam bo z tego automatu nie korzystam. Drukarka musi być po prostu włączona żeby ten automat zadziałał. Aczkolwiek najlepiej się tym nie przejmować, wyłączać drukarkę z prądu jak nie ma nic do drukowania, jak trzeba coś druknąć to się sama przeczyści. Bezpieczny przestój to tak ze dwa tygodnie, jak przez taki okres czasu nie było nic drukowane to warto wtedy ręcznie odpalić czyszczenie.

Witam. Mam tego Brothera od 5 dni , stale podłączony jest do prądu i jeszcze nie widziałem ani nie słyszałem żeby automatycznie czyścił głowice. Pozdrawiam

raker131 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.