BSOD 0x00000124 - Problem

Witam, mam pewien problem z Blue Screenem :slight_smile:

Komunikat błędu w obrazku pod linkiem poniżej

http://www.ardziej.info/bsod.jpg

BSOD wyskakuję najczęściej podczas grania, kilka dni temu gry, które zawsze ładnie chodziły zaczęły się ciąć, więc postanowiłem pobrać sterowniki najnowsze do karty i usunąć stare i wgrać nowe i miałem nadzieję, że problem przeminie, ale nic z tego

Wymieniłem pastę procesorową, i zostawiłem wczoraj komputer na noc, rano odpalam a tu niespodzianka komputer się nie włącza, pomimo próby włączania guzikiem komputer tak jakby nie reagował, więc resnełem bateryjkę z płyty, po odłączałem i po podłączałem wszystko i się uruchomił, ale wtedy komputer wydał swoje dźwięki (prawdopodobnie woła, że RAM się skrzaczył) wyjełem jedną kość ramu i wygląda na to, że jest zepsuta, komputer się włącza, ale nie zawsze, ma zawiechy podczas pokazania loga GIGABYTE lub podczas momenty kiedy można bootować płytę, i pomaga tylko wyłączenie zasilania, włączenie i reset i wtedy się komputer (może) włączy.

Nazwa płyty głównej: Gigabyte GA-M57SLI-S4

Typ procesora: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2000 MHz (10 x 200) 3800+

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7900 GS (256 MB)

DirectX: DirectX 10.1

Edit: Wklejam logi wykonane BlueScreenView

==================================================

Plik zrzutu : 040210-18765-01.dmp

Data wystąpienia błędu: 2010-04-02 20:59:45

Typ błędu : 

Kod błędu : 0x00000124

Parametr 1 : 0x00000000

Parametr 2 : 0x856ac1e4

Parametr 3 : 0xb2000010

Parametr 4 : 0x00010c0f

Spowodowane przez sterownik: halmacpi.dll

Spowodowane przez adres: halmacpi.dll+ef3f

Opis pliku : Hardware Abstraction Layer DLL

Nazwa produktu : Microsoft® Windows® Operating System

Firma : Microsoft Corporation

Wersja pliku : 6.1.7600.16385 (win7_rtm.090713-1255)

Processor : 32-bit

Computer Name : 

Full Path : C:\Windows\minidump\040210-18765-01.dmp

Processors Count : 2

Major Version : 15

Minor Version : 7600

==================================================

Sterowniki usunąłem od NVIDI które pobrałem ze strony producenta, i bo z nimi BSOD też występował, teraz mam te pobrane przez Windows Update ale problem jest dalej.

PS. Nazwę i moc zasilacza znajdę to podam

Pozdrawiam i liczę na pomoc ! :slight_smile:

To nie sterowniki, tylko jakiś plik Windowsa. Tak na marginesie korzystanie z googli nie boli, pamiętaj o tym. http://www.google.pl/search?client=oper … 8&oe=utf-8

Nie wiem mi sie wydaję tak.Spróbuj odinstalować sterownik 6.1.7600.16385 (win7_rtm.090713-1255) i nic nie instaluj uruchom komputer i zobacz co Ci wykryje.Powinnien sam dobrac sterownik- bez Twojej ingerencji.I wtedy zobacz

Dzięki za pomoc, ale Twój post nic nie wzniósł do tematu, wręcz przeciwnie, odsyłanie do Google to już żenada, jakbym znalazł rozwiązanie problemu u “Wujka” “G” to bym tu nie pisał.

W końcu wyjdzie taka ironia, że jak będę szukał rozwiązania problemu w Googlach, to w każdym linku i temacie, będzie abym poszukał w Googlach.

O ile wiem jest to bulid mojej kompilacji sevena, spróbowałem, odinstalowałem stery i aktualizację wszystkie.

Zainstalowałem sterowniki poprzez menadżera urządzeń ale nadal nic.

Memtest (bootowalny) po 4 godzinach nic nie wykrył, a błąd dalej jest, spróbuje dziś formata na trzeciej partycji dać, i wtedy odpalę gierę w której jest problem, w sumie to w każdej :smiley:

Jak ktoś ma jakiś pomysł, czekam

Pozdrawiam !