BSOD bez pliki minidump w C:/Windows

Wczoraj wywaliło mi Bsoda, ale nie ma żadnego pliku w c/win/minidump.

Od jakiegoś czasu komp z początku po uruchomieniu troszkę mulił. Ale po minucie wracało do normy, nic tam sie z systemem niepotrzebnego nie uruchamiało. Zaintalowałem Opere 11.10. Włączyłem kompa, Opere, kliknąłem na stronie szybk. wyb. stronę, opera sie zawiesiła, za chwilę staneła muzyka i bosda wywaliło. Nie pamiętam już kodu. Na dobreprogramy zobaczyłem, że niby to jest wersja rozwojowa opery. Teraz sam nie wiem.

Komp z podpisu, zasilacz trzyma dobrze po 2,5 roku od kupna. Mogła opera spowodować bsoda i czemu nie ma pliku zapisanego? BlueScreenView też nic nie widzi.

Nie, nie korzystam z antywirusów, ponieważ siędzę cały czas na sprawdzonych stronach. Co jakiś czas wrzucam logi do sprawdzenia tutaj na forum. Regularnie czyszczę też Ccleanerem.

Tak tą sciągnąłem. Po prawej tam pod datą aktualizacji jest napisane wersja rozwojowa. Więc nie wiem, co wykonało tego bsoda. Jakieś pomysły? Przypominam, że opera sie pierwsza zawiesiła.

Podaj kod błędu. Tak będzie najlepiej.

Jeszcze lepiej będzie jak dasz logi do sprawdzenia.

Jak masz ustawiony system - może system produkuje duży zrzut pamięci, poszukaj w c:\windows plików z rozszerzeniem .dmp. Przestaw opcję na mały zrzut i podaj wynik po BSODzie.

Jak radziliście dałem logi, skanowałem programami, lecz żaden nic nie wykrywa. Tu jest link:

podejrzenie-rootkita-formacie-t447016.html#p2835736

Tak jak pisałem w dziale bezpieczeństwo podejrzewam dysk, ten wykres coś dziwnie wychodzi. Ramy sprawdzone, linux z live cd działa dobrze, nic nie muli. A i jak spróbowałem zamienić taśme dysku (ide) na taką ze starszego kompa, to wyskoczyło, że mam uszkodzony plik config w system 32, czyli to co spowodowało formata, bo wogóle to zrobiłem, po tym bsodzie system za jakiś czas padł. Po włożenie orginalnej gigabyta, znów działa, ale tak jak wcześniej czyli kompp muliii, opisane w tamtym temacie.

Ss z Hd Tune:

56849173800431270473.jpg

49591250117000890176.jpg

A i sorki, że tu pisze, ale nie zauważyłem, że to jest w problemach. Mógłby jakiś admin ten temat przenieść do Hardwaru?