BSOD - głównie podczas grania - pomocy

Witam, jak w temacie często mam problem z Bsod’ami podczas gdy włączone są jakiekolwiek gry (nawet nieobciążające zbyt mocno sprzętu)

Pod linkiem http://tomii.orgfree.com/bsod/ mój FTP z 4 minidump’ami po BSOD’ach

Czy ktoś mógłby do nich zerknąć i pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu?

Myślałem że to wina sterowników od grafiki ale mam aktualne…

Spec:

OS Win 7 x64

Intel Core 2 Quad Q8400

4GB ram (2x2) - testowałem - brak błędów

GForce 250Gts (MSI Twinfrozen)

1x WD Caviar 200Gb (7200rpm)

1x WD Caviar Green 1Tb

1x DVD

Mysz Logitech G5, klawa Razer Lycosa Mirror, kamerka Logitech Webcam 200

Zasilacz Chieftec CFT-600 (600W)

Powtarza się błąd z nvlddmkm.sys. Ten plik odpowiada za sterownik graficzny. Usuń całkowicie sterowniki od nvidii (grafika, chipset, lan o ile też masz od nvidii) i zainstaluj wszystko ponownie. Jeżeli z najnowszym sterownikiem dalej tak będzie się działo to zainstaluj starszy. Nie zawsze to co nowe musi być lepsze, szczególnie przy sterownikach do kart graficznych. Jeżeli na sterownikach wcześniejszych dalej będzie problem to zainstaluj jeszcze wcześniejsze i tak do 3 razy wstecz. Jak dalej będzie problem to wyjmij kartę i sprawdź w innym komputerze, o ile masz taka możliwość. Sprawdź temperatury podzespołów. Do samej karty wystarczy GPU-Z, a jeżeli chcesz sprawdzić wszystkie czujniki ściągnij AIDA64 chociaż nie wiem czy na darmowej wersji wszystko zobaczysz. HWMonitor jest podobnym, darmowym programem. Zainstaluj też 3D Mark aby sprawdzić czy nie ma artefaktów i najlepiej przywróć zegary karty do wartości domyślnych jeżeli podkręcałeś kartę. W najgorszym razie padła karta graficzna i będziesz musiał ją wymienić.

Zainstalowałem najnowsze sterowniki Nvidii (jeszcze nie wydane oficjalnie) I jak narazie minęło 10 dni bez BSOD’a