BSOD i różne błędy - nie mogę nawet uruchomić combofix

Od jakiegoś czasu wyskakują mi jakieś BSOD-y ale nie mogę zobaczyć ich ponieważ za szybko znikają a komputer się resetuje. Dzieje się tak w różnych momentach np. przy włączaniu ekranu logowania (czasem kilkakrotnie), uruchamianiu różnych programów w tym combofix. W procesach jest kilka niepokojących pozycji których wcześniej nie było, do tego znacznie zwolnił net a winamp i firefox wywalają błędy po ok 10 sekundach użytkowania ;/ Proszę o pomoc.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

mam 25 plików .dmp - domyślam się że ich nazwa to miesiąc/dzień/rok i numer błędu z danego dnia… Jeśli się nie mylę to z dziś mam 8 tych plików. który mam podać?

Wszystkie z dzisiaj (tylko daj je na stronkę wklej.org).

http://wklej.org/id/10448/

w oznacznikach << >> wpisałem numer pliku .dmp

71, 50, A, 8E ntoskrnl.exe (8 błędów)

8E sr.sys (raczej nie zwracałbym na razie na niego uwagi).

Co do pierwszego, spróbuj na razie go przywrócić.

Wejdź do konsoli odzyskiwania (uruchamiasz komputer z płyty instalacyjnej windows - jak się zapyta po raz pierwszy, czy naprawiać, to wchodzisz: R=Napraw).

Aby uruchomić z płyty, w biosie ustaw bootowanie z napędu CD/DVD, czyli w oknie Advanced Bios Features->First Boot Device ustaw na CD/DVD.

Wpisz MAP ARC

zapamiętaj pod, którą literą jest napęd CD (oznaczymy go jako X);

Wpisz:

expand X:\i386\ntoskrnl.ex_ C:\WINDOWS\System32\

x-cdrom, c- dysk systemowy

Zauważ, że po expand i przed C:\windows… jest spacja

expandX:\i386\ntoskrnl.ex_C:\WINDOWS\System32\

Wpisz exit i zrestartuj komputer.