BSOD w idle, bez wcześniejszych nieprawidłowości


(DonOmar18) #1

Witam, podczas bezczynności komputera wyskoczył mi wczoraj BlueScreen, niestety nie widziałem dokładnie co pisało na nim, bo akurat nie było mnie przy komputerze, po tym zresetował się komputer i wrócił do normalnej pracy wyświetlając owy komunikat, wcześniej praca komputera była normalna bez jakichkolwiek błędów.

Da radę coś z tego komunikatu wywnioskować? Jaki problem był/jest?


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(Atis) #3

BlueScreenView:

szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html


(DonOmar18) #4

Link z bluescreenview

http://w88.wrzuta.pl/obraz/powieksz/40yd7rZE4LH


(falcon89) #5

Podaj model płyty głównej.

Czy masz bezprzewodową kartę sieciową (jeśli tak to podaj model)?


(DonOmar18) #6

MSI b75ma-e33, karta sieciowa jest chyba wbudowana z płytą główną, bo kabel do internetu mam bezpośrednio do płyty głownej podłączony


(falcon89) #7

Zaktualizuj wszystkie sterowniki (jeśli są dostępne nowsze wersje) http://www.msi.com/product/mb/B75MA-E33.html#/?div=Driver&os=Win8%2064 (wybierz swój system operacyjny).