BSOD z nv4_disp.dll

Nie mam przywracania, a wystraszony jestem bardzo… Bledem sypnelo 30"min temu i dalej trwa…

Masz dwie opcje, czekasz jeszcze albo przerywasz i działamy (dziś albo jutro) z tym co zastaniemy, ja bym jeszcze zaczekał.

Dlaczego nie masz włączonego przywracania systemu, przecież to jest “pierwszy bastion” obrony przed problemami…

Tzn. mam ale nie wiem czy nie wlaczony dawno dawno temu kiedy mialem niezly syf na kompie.

Sprawdź kiedy masz zrobiony ostatni punkt przywracania

Zacznij od tego punktu: http://support.microsoft.com/kb/306084

Poczekam jeszcze z tym usuwaniem mam czas do 1 jezeli sie skonczy to moge na spokojnie zainstalowac nowe stery?

Jeżeli uruchomi się w trybie normalnym bez scen to możesz instalować.

Co znaczy bez scen? I jak sie z tymi scenami uruchomi to co?

“Bez scen” znaczy że bez błędów. Jeżeli jakieś się pojawią to dasz znać i będziemy myśleć. Jeszcze nie rozwiązaliśmy jednego problemu a Ty już szukasz nowego :lol:

Sprawdź datę ostatniego punktu przywracania, instrukcja co i jak w linku, nie musisz wykonywać przywracania na ten moment, tylko sprawdź czy masz jakiś świeży punkt, w razie czego…

Da sie to sprawdzic w awaryjnym? Bo mam tylko dostep do tel. Ostatni punkt robilem dwa miesiace temu po infekcji sality… Dla mnie to za pozno, o wiele…

Dodane 05.07.2012 (Cz) 22:43

Da się sprawdzić w awaryjnym, jeżeli nic nie grzebałeś to system tworzy punkty przywracania automatycznie…

Moglbys mi to tutaj opisac, jak sprawdzic, bo tutaj nie moge sie docztac…

W linku, który podałem jest:

Na razie zatrzymujesz się na tym punkcie, sprawdzasz jaki jest najnowszy dostępny punkt.

Jak to zrobisz to przerwij działanie Driver Sweeper, za długo to trwa, przerywasz i restart, daj znać co i jak. Tylko najpierw sprawdź ten punkt przywracania :wink:

BTW>Może się zdarzyć że odpowiem jutro rano :wink: Jeszcze jakiś czas będę ale w sumie trzeba się zbierać spać.

Mam wczoraj punkt przywracania, kliknac dalej?

Jestem w punkcie wybieranie punktu przywracania i mam zaznaczone 3 pkt przywracania z wczoraj.

Nic nie klikaj, zamknij okno przywracania, przerwij driver sweeper i sprawdź jak system się zachowa, jeżeli będą problemy to przywrócimy system, nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany :wink:

W trybie awaryjnym nic, wlaczyc ponownie komputer aby przeszedl do trybu normalnego?

Tak… Jeżeli będą problemy z normalnym to znowu F8 i awaryjny ale wybierz opcję z obsługą sieci, będziesz mógł używać internetu na PC :wink:

Wyskoczyl blad z RunDLL i byla inna rozdzialka.

Normalne, spróbuj zainstalować sterownik grafiki.

E? Czyli bez przywracania?

Próbujemy bez, zostaw sobie to na później.