BSOD'y po reinstalacji

Witam, tydzień temu zakupiłem laptopa Asusa K52JE. Bez systemu, ponieważ mam swojego BOX’a XP. 3-4 temu z powodu brata musiałem sformatować cały system. Wszystko ładnie śmigało, dopóki nie zainstalowałem sterowników karty graficznej. Po instalacji owych sterowników uruchomiłem system ponownie i wstał już z BSOD’em. Po resecie jednak wszystko było ok, jednak od tego momentu po starcie systemu i pokazaniu już pulpitu ekran na chwilę “gaśnie” (około 1 sekundy). W różnych etapach wyskakują BSOD’y. Dodatkowo grając w World of Warcraft słyszę jak wentylator jakby nie umiał wystartować (rozpędza się i zwalnia), być może takie błędy też się dzieją podczas normalnej pracy systemu, jednak wentylator chodzi na tyle cicho, że go nie słyszę. Everesta chciałem zainstalować, jednak nie da rady, podczas jego konfiguracji po instalacji (chyba wyszukuje wtedy parametry komputera i podpięte podzespoły) dostaję BSOD’a. Daję Wam linka do spakowanych wszystkich zarejestrowanych dumpów. http://www.speedyshare.com/files/25370073/Minidump.rar

Proszę o pomoc,

pozdrawiam,

kubsle