"buczący" laptop

Witam, mam problem z laptopem, co jakiś czas zaczyna “buczeć” na jakiś czas, potem jest chwila przerwy i potem znowu, czy jest to problem z wentylatorem, czy łatwo taki wentylator zmienić w laptopie? pozdrawiam

Raczej coś z zasilaniem. Komputery mają przetwornicę impulsową napięcia i mogą buczeć, gdy coś jest poluzowane. Laptop może też bardzo cicho buczeć, nawet jak jest wyłączony.

miałem podobny problem z moją Toshibą odesłalem do serwisu po czym dostałem odpowiedz że z komputerem jest wszystko ok tylko pod vista (taki mam system na lapku) tak sie dzieje jak jest malo ramu ze komp sie szybko nagrzewa a wentulator zeby chodzic wchodzi na wyzsze obroty i przez to jest to buczenie… u mnie buczalo tylko rpzy kilku grach po pewnym czasie dorzucilem ramu i teraz smiga nic nie buczy…

też mam Toshibe Satellite, windows xp, laptop dosyć głośno buczy, powiedzialbym nawet ze momentami warczy ; p . . czyli raczej zasilanie, yhym

Zależy też od konstrukcji modelu, poczytaj w sieci na temat Twojego sprzętu i opinii użytkowników.

A temat przenoszę do Hardware