BUDOKAI 3 Na PC?

Witam, znalazłem gdzieś na dvd grę Dragon Ball Budokai 3, chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość zagrania w nią na moim komputerze ?? Chyba będzie potrzebny jakiś emulator ??

Tak, istnieje taka gra na PlayStation2, więc musiałbyś odpalić ją za pomocą emulatora, ja radzę nie bawić się w takie coś, ponieważ to będzie pokaz slajdów, a nie gra. A jeśli ściągniesz tą grę z internetu, to nawet, gdyby można było dobrze wyemulować, to będą błędy, przez które nie można będzie grać.

A jest szansa że można pograć w jakąś grę z serii Budokai na PC ??

Jeśli wyszła na platformę PC, lub konsolę starszą, niż PS2, to tak.

Ale wy głupoty piszecie. Sam mam budokaia 3 i tenakichi 3 na swoim kompie i gra chodzi jak należy. Używam emulatora pcsx2. Jeśli dobrze go skonfigurujesz to możesz na jednego na swoim kompie wyciągnąć około 40 fps lub ponad. Ja osobiście tak miałem. Na 2 osoby z kolegą mieliśmy około 20-25 fps. Emulator ten bardzo dużo używa procesora i zalecałbym abyś przed rozpoczęciem zabawy z emulatorem podkręcił procesor. Karta graficzna to nawet gf7600gt powinna wystarczyć do tego emulatora.

viewtopic.php?f=11&t=64370&start=45 - Tutaj dużo napisałem jak przyspieszyć działanie emulatora.