Budzenie i Logowanie

Witam używam funkcji wstrzymaj komputer (uśpij) lecz gdy on sie budzi wyskakuje okienko z potwierdzeniem użytkownika miałem hasło na użytkowniku więc pomyślałem że jeśli usunę hasło to będzie automatycznie sie logował do systemu . Nie podziałało gdy usunąłem hasło wymagane jest kliknięcie na jedynego użytkownika bez hasła. Więc mam prośbę dardy zrobić tak ze po przebudzeniu będzie sie automatycznie logował na mojego użytkownika z hasłem , w ostateczności jak pierwsza opcja nie wypali to bez hasła .

Wielkie dzięki za pomoc

http://windowshelp.microsoft.com/Window … d1045.mspx

Ustawiłem to ale to nie działa przy budzeniu tylko przy włączaniu komputera ;(

PPM na Pulpit > Wygaszacz ekranu > Zasilanie > Zaawansowane > odhaczyć - “Monituj o podanie hasła …”

Edit:

Jeśli automatyczne logowanie z hasłem, to można wykorzystać dodatek TweakUi XP z pakietu Microsoft PowerToys for Windows XP

lub Konta Użytkowników 2 w Panelu Sterowania.

Nie wiem czy zauważyłeś ale posiadam viste i podczas uruchomienia TweakUiPowertoy wyskakuje mi" cannot set up microsoft windows powe toys" .

Ta Ścieszka jest też pod xp "PPM na Pulpit > Wygaszacz ekranu > Zasilanie > Zaawansowane > odhaczyć - “Monituj o podanie hasła …”

Mógł byś podać coś pod viste

Ustawiałem automatyczne logowanie poprzez :

control userpasswords2

i w rejestrze

Obydwa działają ale tylko przy włączaniu kompa a nie przy budzeniu ;(

Jak jest budzenie kompa to pod użytkownikiem pisze zablokowany dopiero trzeba kliknąć na niego albo jak jest jeszcze hasło to podać hasło

w viscie jest tak klikasz panel sterowanie (wyglad klasyczny)>>opcej zasilania>>edytuj ustawienia planu w tym miejscu klikasz “zmien zaawansowane ustawienia zasilania” a w oknie, ktore sie pokaze

asdasdasdasdhv3.jpg

ustawienia dodatkowe wymagaj hasła przy wznowieniu ustaw na NIE powinno dzialać :smiley:

pozdro

Dzięki zadziałało