Bufor

nagralem muzyke AUDIO na predkosci 24x , w 00:11:30 min…

bufor skakal od 0 po 100 ! bardzo mnie to niepokoi !

co to moze być …

pozdro

Nie wiem co to moze byc ale to chyba normalne u mnie tez tak skacze 8) jak nagrywam obojetnie co

moim zdaniem to nie jest normalne spotkalem sie z czyms takim u kumpla wystarczylo kupic lepsza tasme i wszystko jest oky :slight_smile:

a jak te tasmy sie nazywają ?! :twisted: :wink:

Nie wiem czy to też nie zależy od mocy o obciążenia procka fragmentacji dysku etc. Bufor to po prostu adne w nagrywarce, a przy dużym obciążeniu pecet nie nadążą ich wysyłąć do nagrywarki.

No i jeszczem oże być problem z samą nagrywarką…

nagrywarka swiezo kupiona !

wiecie moze jak wgrac nowy bios ? mi chyba by sie przydalo …

idz do sklepu i powiedz ze chcesz tasme do nagrywary bo ci bufor skacze zeby miala dobry przesyl ( działa to podobnie jak kabel USB a kabel pod com pod USB masz zajeszybki przesyl a pod com :? ) i to by było tyle no chyba ze faktycznie cos masz innego do bani :slight_smile:

ok dzieki , pozyjemy zobaczymy :wink:

watpie zeby cos innego… no chyba ze BIOS ! cos od poczatku jest nie tak , jak byc powinno …

Może sie nieznam ale : z praktyki wiem że muzyke nagrywa sie jak naj wolneiej u mnie było to max 8x , ale jeśli ci cd później gra bez zakłóceń to ok, a co do skakania poziomu bufora to umnie pomogło wgranie sterowników do cd/nagrywarki dostarczanej na cd wraz ze sprzętem.

Na stare wieże [tak słyszałem] 2x to jest max :shock:

Jeżeli mówisz o firmware nagrywarki ( Biosik nagrywarki) to jeżeli jest na gwarancji to odradzam. W razie czego klops z naprawy. Jeżeli jednak chcesz to zapraszam na cdrInfo tam znajdziesz biosik i opis .

:arrow: http://www.cdrinfo.pl/