Buforowanie partami na YouTube

Na każdej przeglądarce mam ten problem. Wgrywa się częściami nawet nie do połowy, tylko małymi skrawkami. Mogę przewinąć trochę do przodu i znowu buforowanie partem. Frustrujące dość.

Hlp.

Zakup lepszy net

No naprawdę, genialny pomysł. :wink:

Jakie masz łącze? Dostawca?

Net komórkowy? Może limit wyczerpany?

Zrób test na www.speedtest.com i zaprezentuj wyniki.

Może aktualna prędkość nie zgadza się z umową,

przez co net ledwo zipie i stąd te objawy.

zapewne masz zTP kolega też miał taki problem wziął neta z Netii (jaki masz drut, taki masz internet ;D) i śmiga aż miło

O, myślałem, że już nikt nie odpisze.

Mam neostradę 6 mb. Wynik się pokrywa. Czasem sobie pogram w Quake Live i ostatnio zauważyłem, że pingi skoczyły o 10, w ogóle lagi są znacznie częstsze. Czasem rozłącza internet aż do 10 razy na dzień, co jest jakimś ponurym żartem. Po prostu od jakiegoś czasu jest znaczne pogorszenie wydajności. Od początku mam neo i nigdy nie było żadnych problemów, a buforowanie partami na youtube przelało czarę goryczy.

No dobra, od początku masz Neo, ale chyba nie od początku 6 Mb/s?

Jeśli miałeś podnoszony pakiet, być może nie wyrabia centrala, wtedy my już nie poradzimy nic.

Możesz jeszcze ewentualnie podać logi:

  • [*:2gprigm5]Pobierz OTL z jednego z tych linków:
    Mirror 1

Sry, że po czasie, ale nie było mnie w domu. Wracam, no i samo się naprawiło. Jakiś gnom musiał przesunąć odpowiednią dźwignię x) Co do pingów - wydaje mi się, że wyłączyli opcję fast, wiele osób na to narzeka.

Pewno nikt nic nie przesuwał, tylko ktoś potknął się o kabel w serwerowni. :wink:

Był u mnie koleś z TP i faktycznie może być tak jak mówisz, ale też okazało się, że miałem ustawione tylko część mojego transferu. Coś pozmieniał w portach i teraz net chodzi jak dawniej. Pingi w grasz również po staremu.