Bug w Half Life

Witam!

Gram znowu w Half Life ale na początku Xen nie skaczę wysoko, jakby grawitacja nie była zmniejszona, jak wcześniej grałem to lekko przeskakiwałem a teraz pół i spadam :confused: Poradźcie coś… Tym bardziej jak grałem kiedyś to z tej samej płytki… Przechodziłem jeszcze raz wcześniejszą misję (Lambda Core) i nic, nie wiem co jest grane…

A masz grę na Steam`ie ?

Może aktualizacja gry ?

to jest bardzo stara wersja, ma inne manu niż ta ze steamu :wink: (te ze steamu ma menu takie jak cs 1.6) strasznie dużo bugów ale już raz przeszedłem :wink: chce dalej grać ale nie wiem co zrobić :frowning:

hm… do starej wersji WON`owej to chyba najnowszy patch to 1.1.1.0

może wtedy problem będzie rozwiązany…

patch nie pomógł, wczytuje oczywiście save przed autosave na Xen i dalej to samo :confused: nie mam pojęcia co zrobić :confused:

To zacznij grać od nowa :lol: może coś da…

Jak nie to spróbuj “wbić” grę na Steam

A może w tym miejscu się nie skacze wysoko xD

chyba wcześniej to wygrałem bez steama na kompie… teraz też nie mam… a skacze dobrze…

grać od nowa? Xen to ostatni albo przedostatni epizod :stuck_out_tongue: nie chce mi się…

tzn. różnica w grawitacji jest, ale nie taka jak wcześniej…

zawsze mozna w konsoli zmienić wartość grawitacji

sv_cheats 1 , a później sv_gravity (dobrana wartość)

nie chciałbym ustawiać za wysokiej ani za niskiej :wink: oszukiwać nie lubię ale jak nie ma na to innej porady…

dobra, pobawiłem się i standardowo jest 800, ustawiłem 400 i jest tak, jak powinno być :wink: przy większych wartościach nie daje rady doskoczyć :wink: