Build 7000 - Jaki Antyvirus kompatibylny?

Jakie są kompatybilne antyvirusy z tym systemem ? Darmowe oczywiście. Próbowałem avasta ale po restarcie się wysypywał za każdym razem.

AVG free dziala od kopa

HiFi ,

oficjalnie kompatybilne antywirusy będą jak system wejdzie do sprzedaży.

Produkty nortona działają.

http://www.microsoft.com/windows/antivi … ows-7.aspx

Ja teraz pisze z sevena z avastemCo to znaczy sypie? u mnie wszystko jest OK

Daj linka na PW z tym ISO to sciągne i sprawdzę sume kontrolną

NOD32

avira premium działa bez problemu

f-secure (client security 8 ) działa bez problemu czasami centrum informuje ze trzeba go włączyć

bitdefender działa ale po 2 dniach niektóre modułu się zawieszały nie wiem czy tylko u mnie tak się działo czy ten typ tak ma :slight_smile:

avg internet security działa bez problemu tylko wyłancza windowsowy firewall który system usilnie stara się włączyć z powrotem

eset smart security działa bez problemu

i jak chcesz coś hardcore :stuck_out_tongue:

kaspersky internet security 7 BSOD podczas pierwszwj aktualizacji i tak już w kółko

norton 360 2.5 BSOD podczas pracy

Nie dziw się jak instalujesz KIS 7 kiedy KIS 8 już jest.

Kaspersky Internet Security 2009 działa bez problemu.

miałem akurat kluczyk z jakies promocji który do 8 nie pasuje a wszystko trza przetestować :stuck_out_tongue:

Nie widze sensu testowania starej wersji gdyż nowa już jest sporo czasu.

ty może nie widzisz sensu ale sporo osób używa nadal wersji 7

Mają możliwość darmowej aktualizacji do 2009 ;]

Tzn z avastem to u mnie jest tak że zainstaluje , zresetuje potem są te ikonki w panelu na dole. Zresetuje i potem się te moduły nie ładują bo jakiś błąd jest a instalowałem Nortona 360 Oryginalnego i w ogóle nie odpalał po instalacji.

Najlepiej, bez żadnych kłopotów działa NOD32.

powiedzcie mi po co antywir na Win7 ?

…bo nie czaje #-o

po to samo co we wszystkich innych Windowsach :stuck_out_tongue:

to powiedz mi ile ludu (jeżeli w ogóle tacy się znajdą) namiętnie korzysta z WIN7 jako podstawowego systemu, czyli ściąga z warezów itp. a ile włączy go kilka razy, zmieni tapetke uruchomi 2 gry, bench itp…?

dlatego się pytam po co antywir na Win7 ?

Firewall lepszy niż w XP, Defender obejdzie, UAC jest. Po co więcej dla rozsądnego człowieka? I do prywatności CCleaner lub KeyScrambler do Firefoxa.

milan.torun ja na przykład siedzę na nim już od końca grudnia i nie mam z nim jakoś większych problemów a co do warezów i innych takich no cóż… :x

…a tam spotykam innych ludzi którzy lubią sobie coś ściągnąć i też sobie siedzą na win 7 :wink:

Bardzo dobrze działa NIS 2009 , Action Center w systemie zgłasza działanie zabezpieczeń symanteca.