Build 7048 x86-blue screen przy instalacji

Witam.Mam problem z zainstalowaniem tej bety na oddzielnej partycji.Mianowicie po skopiowaniu plików do formatu i ukazaniu się loga win7 wyskakuje blue screen 0x00000124(0x000000004,81A284B4,0,00000000,0x00000000 .Ale za to instalacja na virtualnej maszynie przebiegła bezproblemwo i działa.Z kompem jest wszystko ok.Nie spodziewam się raczej rozwiązania tego problemu,gdyż jest to beta ale dziwi mnie to że działa na virtualu.Jak instalowałem build 7000 to było ok.Pozdrawiam i dzięki za komentarze

Również się podłączę, bo miałem indentyczny problem z tym, że na build 7000.

Takto jest jak sie ma lewy system z torrentow :lol:

Heh, to że jest lewy nie znaczy że nie jest oficjalną kompilacją, co to ma do tego jak działa system.

Skoro działa na virtualu a na kompie nie tzn że pewnie jakiś sterownik nie jest kompatybilny. Bardzo możliwe że jest to sterownik od RAIDa.

No właśnie co to ma do rzeczy?Lepiej żeby to naprawili i dobrze że jest możliwość sprawdzenia jak działa system.A z tego co wiem to wersja RC1 ma być dostępna publicznie jak Build 7000.Na maszynie virtualnej działa bdb i zjada mało ramu,przydzieliłem 512 to przy włączonym IE8 zużywa lekko ponad 300.