BurstCopy

Witam

Słyszałem, że istnieje program do szybkiego kopiowania plików, szybszy od Total Commandera i od Total Copy. Program nazywa się BurstCopy, ale słyszałem, że gubi pliki, nie kopiuje wszystkich i lepiej używać Total Commandera? Czy można za pomocą BrustCopy kopiować pliki dokładnie, pliki z płyty Windowsa XP na dysk nie gubiąc przy tym plików?

Czy to prawda? Proszę o pomoc :slight_smile:

:arrow: BurstCopy 2.421

Jest już nowsza wersja

Producent: BurstCopy Labs

Licencja: Shereware [30 dni]

System: Windows 98/ME/2000/XP

:arrow: BurstCopy 2.700 PL [2.19 MB]

Wiem doskonale. Opis czytalem na stronie producenta tego programu. Ale czy BurstCopy gubi pliki? Czy gdy skopiuje pliki z płyty Windowsa na pulpit, to skopiują mi się wszystkie? Używał już ktoś ten program?

Przecież sam możesz to sprawdzić… :? Program jest shereware, masz na to 30 dni wiec chyba zdążysz :lol:

Okres próbny już mi się skończył. A ja chciałem się dowiedzieć czy warto zakupić pełną wersję :cry:

No to miałeś przez 30 dni program i wiesz czy gubi pliki i czy jest warty. :?

Ale nie kopiowałem plików z płyty Windowsa tym programem :frowning:

polecacie go czy Total Copy, Total Commandera a może inny?

Ja tam wole bez udziwnień :smiley: :arrow: Total Commander 8)

Jak już to lepiej sprawdzony Total Comander. :smiley:

Witam,

masterkomp , ale gdzie Ty upatrujesz problemu?

Przecież gdybyś zaczął wczoraj kopiować te pliki nawet jeden po drugim,

to dziś byś już na pewno skończył. :wink:

Czy Ty chcesz zrobić tysiąć kopii na tym pulpicie, że tak Ci zależy na szybkim kopiowaniu?

Przecież nawet jak skopiujesz przez Mój komputer,

to (o ile płyta nie jest walnięta) wszystko pójdzie bez problemu.

Chodziło mi tylko o to czy tak szybkie kopiowanie nie powoduje, że program gubi pliki. Chcę go używać na co dzień bo jest szybki i zależy mi na tym, żeby wiedzieć, że na 100% wszystko skopiuje dobrze.