Burze w Polsce

Ostatnio coraz częściej nad Polską pojawiają się burze. Gasimy komputery, wyłączamy światło i czekamy na błyskawice. Serwery pustoszeją, a z pokoju mama krzyczy: Tomek! Burza idzie!.

3611963040_0b87538756.jpg

Zdziwieni nowym zjawiskiem za oknem, szybko odbiegamy od komputera. Wpatrzeni w szybę widzimy obrazy prawie jak z Morrowinda.

3611145791_c4ab0f5bd7.jpg

Chwilkę potem nie jest już nam do śmiechu. Robi się ciemno. Ktoś zmniejszył za oknem jasność renderowania obrazu. Widzimy lagujące krople wody. Nagle… zwiecha… bsłysk. Na chwilę świat się zatrzymuje.

3659732549_79af4bc7d4.jpg

Było blisko - pomyślał Tomek. Na szczęście trafiło w blok sąsiadów. Nigdy ich nie lubiłem. Ich synek zawsze cheatuje w CSie. Dobrze im tak. Teraz nie będą mieli prądu do rana. Więcej fragów na mnie! Tomek pobiegł do drugiego pokoju, by zobaczyć co dzieje się po drugiej stronie okna.

3680287406_fb7710e4d6.jpg

Tam było jeszcze gorzej. W pokoju było tak widno jakby ktoś co chwila rzucał Flash Grenade. Wow! Nawet Kapitan Bomba tak nie napi****la! Tomek biegał i wrzeszczał po pokoju.

3682662804_b3ffd7997b.jpg

Burza powoli się kończyła. Komputer znowu się uruchomił, a serwer dobreprogramy.pl znowu został oblężony przez setki użytkowników. Już po burzy :wink:

super zdjęcia

Jesteś fotografem? ;>

gratki =D> =D> =D>

Chyba jest bardzo ładne zdjęcia

Nie :wink: Informatykiem, administratorem i takie tam pierdoły :P. Fotografia to moje hobby. Na Hotzlocie coś fajnego pokażę :smiley: :smiley:

:slight_smile: fajne fotki. Mnie ostatnio zbudziły wyładowania w chmurach. Oślepiające błyski bez grzmotów. Ani jednego pioruna.

Pierwszy raz takie widziałem.

Zajebiste fotki BRAWO =D>

Na tym pierwszym zdjęciu wyszedł niezły efekt jak by tam jakaś bomba 1ms wcześniej wybuchnęła :slight_smile:

A to tylko brzydki HDR :stuck_out_tongue:

Ustawiłem sb 2gie zdjęcie na tapetę, szukałem czegoś ciemnego i fajnego :smiley: Tylko mi wycentrowało do środka, a musiałem ściągnąć full quality. Nie chce mi rozciągnąć ani dopasować ustrojstwo …

Ale fajnie to wygląda :smiley:

mateuszcedro , a spytałeś się, czy możesz? :stuck_out_tongue:

We Flickrze pisze Creative Commons… znaczy się chyba że mogę :slight_smile:

No dobra, jak autor powie że nie no to nie :confused:

Czekam na decyzję :wink:

Świetne zdjęcia!

Super zdjęcia~! Więcej takich. =D> =D> =D>