Bux.to - problem z wypłaceniem

Hej teraz bux.to nie wypłaca pieniędzy na pay pal lecz na alertpay , ale przy rejestracji dawno temu podałem konto na paypalu więc co teraz ? pieniadze przepadly ??

Przepadły…

Załóż sobie konto na alertpay na tego samego maila z na paypal.

co to da ??

bux.to wypłaca co 90 dni…

ej no co to ma zwiazanego z tematem :expressionless:

Proszę o wypowiedź kogoś kompetentnego

Dziecko zrozum to, że jak bux.to wypłaca co 90 dni to jak założysz konto na alertpay to są szanse, że kasa pójdzie na konto w alerpay.Tak ciężko Ci zrozumieć ? (wszystko trzeba tłumaczyć jak dziecku…)

Nawet nie probuj mnie obrażać :slight_smile:

Miałeś z tym do czynienia w ogolę ? Bo ja myślałem ze to po prostu gdzieś na stronce bux.to zmienić adres z paypala na alertplay tylko nie wiedziałem gdzie :!:

Logujesz się -> My Stats -> Profile

Zmieniasz w e-mailu pole * AlertPay Address For Payments: na takie jakie ma byc.

dzieki, ale dalej nie wiem co tam wpisac, pomozesz ?

dodano

tzn konto w alertplay`u zrobic na ten sam mail co w paypalu ?

Zarejestruj się: https://www.alertpay.com/RegistrationPr … e=Personal

I podaj w te pole mail na jaki zarejestrowałeś konto w alertpay.

Witam,

mam parę pytań, jestem trochę zielony wiec mogą wam się wydać śmieszne, pierwsze podstawowe pytanie to czy wy naprawdę zarabiacie na tym pieniądze?! jakiś rok temu postanowilem zarobić trochę grosza w internecie znalazłem stronę bux.to zarobilem pierwsze 10$ chciałem wypłacić widzę ze czas oczekiwania to 3 miesiące wiec zarobie jeszcze, zarobiwszy po 3 miesiącach kolejne 10$ zobaczyłem że poprzednie pieniądze nie zostały wypłacone,lekko mnie to zmartwiło ale nie udało mi się z tym nic zrobić i odpuściłem sobie to teraz chciałem jednak wypłacić jak to zrobić? w oknie Cashout jest tylko napisane Pending Audit, i co to ma byc? pomocy z góry dziękuje

bux.to nie wypłaca po prostu. czekam juz 4 miesiące na marne 10$

Date Amount Method Status

Saturday 27 Sep 2008 03:18 PM $ 10.05 AlertPay/Card Pending Audit

sprawdzałem dane wiele razy, e-mail zgodny, mam konto na alertpay i nic, czekam jak idiota na moją śnieszną kasę

Dodane 28.01.2009 (Śr) 12:44

A jeszcze żeby było śmieszniej, dokupiłem referencji za 100 pln :smiley: