By przemo a web forall

Witam!

Zainstalowałem sobie forum by przemo na serwersze webforall,wsszystko dobrze poszło,tylko przy instalaji forum nie można było zapisać pliku config.php(czy jakić taki komunikat),więc wygenerowało mi ten plik,dodałem do na serwer,ale jest problem,fotum nie zawsz się otwiera(lub bardzo wolno)

Oto adres forum:

http://www.marcinkaczor.gaa.pl/

czy ktoś ma forum na tym serwerze czy może dać link abym zobatrzył jak się uruchamia??

U mnie Twoje forum otwiera się szybko.

Ja jakieś 3 miesiące temu też instalowalem na tym serwie forum ale to był orgilany skrypt (phpbb).Też musiałem wysłać ręcznie plik config.php.

Teraz mam na lycosie forum phpbb by przemo, otwiera sie w sredniej szybkosci,tylko u mnie pokazuje się czasami jakiś błąd i forum nie chodzi jakieś 2-3 godziny. :frowning:

A to że forum uruchamia się u Ciebie wolno to może wina łącza.

trzeba ustawic chmod dla config.php na 666

na lycosie przecierz są reklamy

Tak trzeba ustawić przed instalacją, po instlacji powinno się ustawic na 644

nie wiem czy to ma cos wspolnego z tym o czym piszesz ale ludki z gaa.pl coś robili z serwerem i wszystkie stronki na ich serwerze albo wolno chodziły albo nie chodziły wcale. Teraz jest już OK. Nawet rozmiar konta powiekszyli do 30 MB. Z reszta teraz jak kilkanascie razy klikalem w na linka z Twego forum to nie zauwazyłem żeby wolno sie otwierało.

Być może o to chodziło - o konserwację serwera.

P.S. Jak dla mnie to najlepszy serwer.

Pozdro.

Powiem tak: ja tez mam tam forum, i nie problem w tym ze wolno sie otwiera tylko sa przerwy w dzialaniu serwera, czasem jest tak ze caly tydzien jest ok a czasem posmiga godzine a pozniej juz nie… To sa niestety uroki tych darmowych serwerow i laczy… Trzeba to jakos zbolec albo wykupic sobie jakis porzadny serwer. Jak dla mnie to nie jest az tak uciazliwe aczkolwiek czasem wkurzajce :slight_smile: TO normalne. Pozdrawiam.