Byethost i php-fusion

Witam zarejestrowałem się na stronie byethost.com i chciałem zainstalwoać na nim php-fusion, zrobiłem konto ftp i bazę MySQL przesłałem pliki z php-fusion na serwer (tak wpisałem ww ustawieniach w total commanderze żeeby się połączyć):

i gdy wchodzę na swoją stronę to dalej pojawiają mi się jakieś obrazki (jakiś rotater czy rotator) mimo że mam wszystkie pliki z php-fusion na serwerze. Co zrobić żeby pojawiła mi się instalacja php-fusion a nie te obrazki??

Pozdrawiam

Cześć

pewnie masz tam jakiś index.html -> skasuj go, to Ci się wczyta to co wrzuciłeś i zacznie się instalka.

pozdrawiam

przed skopiowaniem plików php-fusion z mojego kompa na serwer usunąłem wszystko co tam było przez total commandera

a gdzie to wrzuciłeś?, mam konto na tym hostingu(co prawda byethost22) i tam się wrzuca do katalogu /htdocs/ , sprawdź czy nie masz jakiś plików ukrytych, dodam tylko,że nigdy nie instalowałem php-fusion, ale instalacja jooomli i mambo przechodziła w miarę bezboleśnie.

pozdrawiam

już sobie poradziłempo prostu zmieniłem hosting na inny :slight_smile: ale dzięki za zainteresowanie się tematem