Cache Adobe Flash Player

Chciałem się zapytać szanownych forumowiczów czy filmik odtwarzany przez Adobe Flash Player jest gdzieś przechowywany?Chyba nie ma go w cache przeglądarki.Aczkolwiek podczas drugiego odtwarzania film jest już cały zbuforowany, więc gdzieś raczej jest zapisywany.Chodzi mi po prostu o ściągnięcie tego filmu, niestety nie da się go bezpośrednio ściągnąć, więc może uda się przez wyjęcie z cache.

Są one w cache przeglądarki. Możesz go rozpoznać po rozmiarze. Są dostępne strony w necie, dzięki którym ściągniesz taki filmik.

No niestety w cache przeglądarki są tylko filmy z Windows Media Player, a z Adobe Flash Player, przynajmniej tych, nie ma.

Wyślij mi na PW link do tego filmiku to spróbuje go zapisać i Ci wyśle.

No filmik nie ma przypisanego adresu, jest to adres wspólny z innymi elementami strony, stąd np. nie działa opcja “szybkie pobieranie” z Transferów.

Sprawdź w:

C:\Documents and Settings\Barnaba\Nazwa użytkownika\Adobe\Flash Player\AssetCache ->(folder ukryty)

Nie mam takiego folderu.

C:\Documents and Settings***\Dane aplikacji\Macromedia\Flash Player

Znalazłem coś takiego, tam są folderki z jakimiś plikami chyba ze wszystkich stron, które odwiedziłem i ktore chyba korzystała z flash playera.