California Access W651DI i stery pod Windows 7

(artur01w) #1

Witam

Poszukuję sterowników pod Windows 7 do laptopa California Access W651DI. Czy w ogóle istnieją takowe? Chciałbym przejść z XP na Windows 7, ale martwi mnie, że nie mogę znaleźć sterów do tego laptopa. Może ktoś pomoże?

(Michał_misiek) #2

Spróbuj postawić Windows’a 7 w fazie testowej i zobacz których sterowników nie dociągnie Ci sam system, wtedy poszukamy i postaramy się doinstalować brakujących :slight_smile:

(artur01w) #3

Dobra. Spróbuję tak zrobić jak tylko otrzymam Windowsa 7.

Dodane 31.05.2013 (Pt) 8:30

Witam ponownie.

Instalacja Windowsa 7 przebiegła pomyślnie i nie były potrzebne żadne dodatkowe sterowniki. Wszystko chodzi na razie normalnie. Ale jest jeden szkopuł. We wcześniej zainstalowanym Windowsie XP miałem dysk twardy podzielony na 4 partycje. Po instalacji 7 (na sformatowanej partycji C) mam teraz tylko 3 partycje (czwarta jest nie widoczna - 45GB jest nie dostępne). W “Zarządzaniu Dyskami” jest widoczna ta partycja, ale wykonanie jakiejkolwiek czynności z nią kończy się komendą “Pojawił się nieoczekiwany błąd. Więcej informacji o błędzie możesz sprawdzić w dzienniku zdarzeń systemowych”. Co zrobić aby przywrócić tą partycję?