Całkowita zmiana operatora z TP na Netię

Witam, aktualnie mam neostradę 1mb bez telefonu, więc płacę opłatę za utrzymanie łącza - razem około 70/80 zł. W maju kończy się umowa i myślę nad zmianą operatora. Przeglądając ofertę Netii, aby mieć internet bez telefonu, mam do wyboru tylko 8mb (za 80 zł - czyli opłaca się). Jednak nie chcę mieć nic do czynienia z TP :slight_smile: Czy w takim razie mogę zmienić całkowicie operatora? Jakie będą koszty?

Netia, tak ale tylko na łączu nieti i tylko neti, bo na łaczy analogowym tepsy jak by miało chodzić to porażka, wiem co pisze miałem do niedawna netie i to właśnie na łączu tepsy i wszystko było ok w godzinach rannych i popołudniowych a wieczorem porażka, miałem na umowie 1mb a w rzeczywistości wieczorem 300kb. Teraz mam neta na łaczu cyfrowym anex B 12mb i zawsze mam te 12mb

Jak to będzie z podłączeniem do Netii, skoro do DSLAM-u z TP mam z 20 m, a Netii z 100m?

To i tak bym wybrał netie, Kabel nie jest taki drogi. Zrobisz co będziesz chciał, ja już raz zaryzykowałem z ta linią analogową i juz nigdy nie skorzystam.