Całkowite odinstalowanie programu z windows 7

Witam,

Co zrobić/co wykasować/czym wykasować/co zmienić aby instalowany program (Corel x5) nie wykrywał, że aktualnie jest już zainstalowany.

(kasowane między innymi programem jv16 PowerTools 2010, RegCleaner) jednak instalator Corela nadal ‘widzi’ że program jest zainstalowany.

System: Windows 7 Ultimate 64bit.

Pozdrawiam

Spróbuj tego:

http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 15794.html

Też już sprawdzałem tym programem (dla informacji dodam, że corel nie był odinstalowywany oryginalnym instalatorem/deinstalatorem)

Chcesz znowu trial instalować ? :smiley:

Rozbudowanych pakietów które instalują sterowniki ,antywirusów/pakietów zabezpieczających ,sterowników ,nie należy tak usuwać.

k_krzysiek , możesz spróbować Windows Installer CleanUp Utility ,jak Corel będzie na liście > Zaznacz > Remove.

Wiem tylko nie dało się normalnie odinstalować:

brak-guzika-dalej-reinstalacja-programu-corel-t425119.html

Zainstaluj ten program do którego dałem linka i zobacz czy jest na liście COREL.

Niestety też nie widzi ten program;/ Nawet rozbudowany program tego typu: jv16 PowerTools 2010 nie widzi zainstalowanego corel’a.

A co się dzieje po kliknięciu w te przyciski ?

Dodane niedziela, 5 gru 2010, 17:26

Chyba znalazłem info które potrzebujesz

http://corel.custhelp.com/app/answers/d … _id/764393

‘Przyciski’ “zmodyfikuj, napraw, usuń” to nie są przyciski tylko pola wyboru typu checkbox / (radio button) do zaznaczenia opcji i przydałby się guzik dalej/next którego nie ma/się nie wyświetla.

Odnośnie tego info które znalazłeś to wykasowałem wszystkie katalogi oraz wpisy z rejestru (sprawdzałem kilka razy żeby nie było) które są podane na stronie Corela i po restarcie dalej instalator Corela wykrywa, że jest zainstalowany:/

Pewnie gdzieś coś jeszcze ‘siedzi’:confused:

Tak czy inaczej DZIĘKI.

Pobierz program Autoruns > uruchom > File > Save > zapisz plik raportu > spakuj > wstaw i daj link.

W trybie awaryjnym też to samo.

Tutaj raport z screenami:

http://www38.zippyshare.com/v/32947464/file.html

Do wywalenia zaplanowane zadania :

Przechwytywanie__JPG_300x300_q85.jpg

Do wyłączenia Usługa Akamai sprawdź również w panelu sterowania czy nie nie ma tak apletu tej usługi wyłącz udostępnianie.Możesz również to odinstalować całkiem.

Nie wiem co to jest :

Ale po COREL śladu nie ma…Sprawdź te lokalizacje w menu start wklej :

shell:appdata

I sprawdź folderu Local ,LocalLow ,Roaming ,w poszukiwaniu resztek.

shell:Common Appdata

Oraz sprawdź w ukrytym systemowy C:\Windows\Installer .

To 2 zaznaczone na tym screenie to były jakieś wirusy (zresztą user / temp:) które dawno wykasowałem tylko jakieś wpisy zostały.

A teraz do rzeczy to te katalogi już kilka krotnie sprawdzałem, Installer też

(być moze coś tam zostało bo to trudno określić od jakiego programu jest np. {A472B9E4-0AFF-4F…}, AppData też

zresztą już chyba cały rejestr i system przegrzebałem.

Pewnie już nic nie wymyślisz/my.

Chyba w wolnej chwili będzie trzeba format zrobić (tylko co jeśli problem się powtórzy).

dzięki za próbę pomocy

Usuń w Autoruns.

shell:Common Appdata < -C:\ProgramData - patrzyłeś ?

Jeżeli to {A472B9E4-0AFF-4F7B- B25D-F64F8E928AAB} = komponent Visual C++

:idea: Nie ma guziczków :idea: Przeinstaluj Microsoft Visual ,Net Framework itp. Jak to nic nie da ,to ja nie wiem…

Napisz może na support CORAL’a .