Całkowite usunięcie oprogramowania trial

(mrduck89) #1

W jaki sposób całkowicie usunąć z systemu oprogramowanie (wersję próbną), które otrzymało się na okres 1 roku wraz z ogólnodostępnym kluczem. Pytam ponieważ wyszła wersja nowsza, którą również można przetestować na okres 1 roku i jest dostępny klucz, ale ja nijak nie mogę go odpalić ponieważ zgłasza mi błąd, że licencja wygasła. No fakt wygasła, ale na tamtą wersję a ta jest już nowa.

Tak na marginesie chodzi o program: http://www.instalsoft.com.pl/pl/pliki-do-pobrania/programy-pl/programy-wersje-demonstracyjne-pl/netsystem-pl-wersje-demonstracyjne.html

(bachus) #2

Będąc zgodnym z licencją zakupić pełną wersję. W innym wypadku prześledzić co dokładnie robi program instalacyjny w czasie instalacji.

(mrduck89) #3

No tak, ale jak pewnie użytkownik bachus zauważył jest to oprogramowanie do projektowania. Ja potrzebuję tej wersji próbnej by się po prostu nauczyć jej obsługi, by przypomnieć sobie sposób jego użytkowania. A teraz już nie mogę. Całego windows'a od nowa instalować mi się nie chce, a wiem, że wtedy by mi się to udało.

(Djzon) #4

Jest taki program jak “RunAsDate” prawdopodobnie jest to "legalny" sposób na usuniecie TRIAL-a ponieważ nic nie zmienia w programie a jedynie w systemie Windows.

Jeśli się mylę to post niech trafi do kosza :slight_smile: