Calkowite zamulenie kompa

(Tbueno) #1

Witam....

Zniknal pasek zadan, Z loga HiJacka nic nie wyniklo, juz to ocenili w dziale Hijack...

Ma ktokolwiek jakikolwiek pomysl ? :frowning:

(Szynaw) #2

S膮dz臋, 偶e rozwi膮zanie twojego problemu mo偶e by膰 bardzo proste. Po prostu masz odblokowany pasek zada艅, czyli mo偶esz nim dowolnie manipulowa膰. Pewnie przez przypadek go ukry艂e艣. Najed藕 na sam d贸艂 ekranu, powinna pojawi膰 si臋 strza艂ka, wci艣nij i przytrzymaj wtedy LPM i przeci膮gnij pasek do g贸ry. W ten spos贸b mo偶na zmienia膰 wielko艣膰 paska zada艅. 8)

(Sergio 16) #3

Spr贸buj zrobic przywracanie systemu.

(Tbueno) #4

Na moim pasku zadan, nie wyswietlaja sie strony, ktore przegladam w firefoxie...

Zniklo 90 % ikonem kz tray'a, nie mam glosu, nie dziala kopiowanie tekstu, komputer uruchamia sie w miare szybko, ale zaladowanie internetu zajmuje troche... okolo 5 minut...

W dziale z logami Hijacka panowie stwierdzili, ze logi sa ok i nie ma tam nic niepokojacego, wiec zadaje pytanie tutaj. Co mozna jeszcze zrobic w celu zniszczenia tego/tych upierdliwych robakow lub trojanow lub cokolwiek... Recovery disc zostawilem w domu, a dopiero we wtorek bede wracal i pasowaloby zrobic z tym porzadek szybciej...

Z gory dziekuje za wszelki porady.

(Danielm86) #5

skan na wirusy http://www.pandasoftware.com/activescan ... ncipal.htm

艣adz臋, 偶e 100% wirus, kt贸ry poblokowa艂 us艂ugi

(Tbueno) #6

Problem w tym, ze nie moge odpalic nic z activeX'em... Nie wiem juz co mam robic, jest jeszcze jakas inna opcja ?