Calkowite zamulenie kompa

Witam…

Zniknal pasek zadan, Z loga HiJacka nic nie wyniklo, juz to ocenili w dziale Hijack…

Ma ktokolwiek jakikolwiek pomysl ? :frowning:

Sądzę, że rozwiązanie twojego problemu może być bardzo proste. Po prostu masz odblokowany pasek zadań, czyli możesz nim dowolnie manipulować. Pewnie przez przypadek go ukryłeś. Najedź na sam dół ekranu, powinna pojawić się strzałka, wciśnij i przytrzymaj wtedy LPM i przeciągnij pasek do góry. W ten sposób można zmieniać wielkość paska zadań. 8)

Spróbuj zrobic przywracanie systemu.

Na moim pasku zadan, nie wyswietlaja sie strony, ktore przegladam w firefoxie…

Zniklo 90 % ikonem kz tray’a, nie mam glosu, nie dziala kopiowanie tekstu, komputer uruchamia sie w miare szybko, ale zaladowanie internetu zajmuje troche… okolo 5 minut…

W dziale z logami Hijacka panowie stwierdzili, ze logi sa ok i nie ma tam nic niepokojacego, wiec zadaje pytanie tutaj. Co mozna jeszcze zrobic w celu zniszczenia tego/tych upierdliwych robakow lub trojanow lub cokolwiek… Recovery disc zostawilem w domu, a dopiero we wtorek bede wracal i pasowaloby zrobic z tym porzadek szybciej…

Z gory dziekuje za wszelki porady.

skan na wirusy http://www.pandasoftware.com/activescan … ncipal.htm

śadzę, że 100% wirus, który poblokował usługi

Problem w tym, ze nie moge odpalic nic z activeX’em… Nie wiem juz co mam robic, jest jeszcze jakas inna opcja ?