Całkowity Brak dzwięku!

Problem polega na tym że niemam wogule dzwięku .

Wchodze w panel sterowania , dzwieki a tam , No Audio Device " Moje starania naprawy tego

kończyły sie cały czas tym samym No audio device .

Próbowałem odinstalowac wszystkie codeki oras sterowniki wraz z kartą dzwiękową , po uruchomieniu ponownym komputer wykryl nowy sprzet instaluje sie i wyskakuje błąd < This device cannot start. (Code 10) >

Taki błąd mam w programie winamp <“DirectSound output v2.2.6 … Error code: 8878000”>

Sprzecik jaki mam to :

Płyta głowna : ASUS P5N-E SLI z chipsetem nForce 650i.

Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs)

Dysk 500Gb NTFS

Grafika 2 x NVIDIA GeForce 8500 GT 512MB 128bit

Karta dzwiękowa zintegrowana : Realtek ALC883 wyposażony w wykrywanie/zmianę funkcji portów audio oraz wielopotokowość

Koncentryczne wyjście interfejsu S/PDIF na tylnym panelu I/O

Pamieć ram:

4 x 1gb ddr II 800

Oprócz tego że odinstalowałeś sterowniki do karty dźwiękowej to próbowałeś je ponownie zainstalować, czy tylko windows wykrył nowy sprzęt?

Jeśli nie to przeczyść najpierw rejestr programem CCleaner, następnie wyłącz wszystkie systemowe monity o instalacje nowego sprzętu, i zainstaluj sterowniki:

Jeżeli masz windowsa XP z SP2 lub niżej, to dodatkowo zanim zainstalujesz sterowniki (jeśli masz je już zainstalowane to je odinstaluj) zainstaluj poniższą poprawkę:

http://poprawka888111.patrz.pl/

Pozdrawiam :slight_smile:

Napisz gdy będziesz wiedział czy się udało czy nie.

Tymczasem jako OT - kosz.

Dalej nic zainstalowałem to i nic :frowning: już niewiem co robić mam servicepack 3

dodatkowe info o biosie

HD Audio [enabled]

Front Panel Support Type :

Ac97 [*]

HD Audio []

A dzwięku ani widu ani słychu

Dodane 21.03.2009 (So) 16:06

Dalej niemam dzwięku wiec jak ktoś ma moze jakis pomysł lub spodkał sie z tym problemem niech napisze jak sie go pozbył

Dodane 21.03.2009 (So) 18:40

CZY NAPRAWDE NIKT NIEJEST W STANIE MI POMÓC

Dodane 21.03.2009 (So) 18:41

.

Dodane 21.03.2009 (So) 18:43

Mam Nadzieje ze ktoś zna odpowiec bo już dwa dni z tym walcze a niechem aby ostatecznością stało sie wgranie powtórne windowsa

Mimo że masz SP3, spróbuj ściągnąć wyżej podaną przeze mnie poprawkę i po rozpakowaniu archiwum w którym ona się znajduje, rozpakować poprawkę (PPM > otwórz za pomocą > np. WinRaR > rozpakuj…) i zainstalować ją ręcznie.

Zobacz też:

viewtopic.php?f=13&t=248392

http://forum.idg.pl/karty_dzwiekowe_glo … 63541.html


oczywiście jeśli instalacja poprawki powiedzie się, zainstaluj po niej sterowniki audio.

Mamna23 ,

najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj Microsoft UAA Bus Driver KB888111.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

W razie problemów z instalacją sterownika do karty dźwiękowej przeczytaj -> ten artykuł.